Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Dundagas aprūpes nams «Stacija»

Kontakti

Adrese: Bānīša iela 4, Dundaga, Dundagas pagasts, Dundagas novads, LV-3270

Valdes priekšsēdētāja Dina Ludevika 29194210 dinaludevika@inbox.lv

Iestāde šodien

Reģ. Nr.: 50008036031

Dundagas aprūpes nams «Stacija» ir veco ļaužu aprūpes nams, kas piedāvā bezrūpīgas un mierīgas vecumdienas.

Galvenais iestādes darbības virziens ir ilgstoša vai īslaicīga sociālā aprūpe pensijas vecumu sasniegušām personām ar pastāvīgu vai pagaidu uzturēšanos.

Aprūpes nama iemītnieki dzīvo atsevišķi pa vienam, katrs savā istabiņā. Klientiem tiek nodrošināta gultasvieta, apģērbs, veselības stāvoklim atbilstošs uzturs, veselības aprūpe. Viņus nodrošina ar medikamentiem, higiēnas precēm un tehniskajiem palīglīdzekļiem. Sniedz garīgo aprūpi un palīdzību iemītnieku individuālo sociālo problēmu risināšanā. Biedrība ir reģistrēta Sociālo pakalpojumu sniedzēju reģistrā.

Dundagas aprūpes namā «Stacija» var uzņemt arī personas no citām pašvaldībām, ja attiecīgā pašvaldība vai piederīgie maksā par personas saņemtajiem pakalpojumiem.

Dundagas aprūpes nams «Stacija» par veco ļaužu aprūpes namu kļuva 2000. gadā, kad sākās vecās dzelzceļa stacijas pārbūve. Aprūpes namam ar pašvaldību ir noslēgts sociālo pakalpojumu deleģēšanas līgums. Aprūpes nams ir nevalstiska organizācija, un 90% tā budžetu veido iemītnieku pensijas.