Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Autobusu maršruti

Pārvadātāja SIA «Dundagas ABC» autobusu maršruti jaunajā mācību gadā no 01.09.2020. līdz 02.06.2021. kursē pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās.

Tālrunis uzziņām: 63232318, mobilais tālrunis: 29921595.


Dundaga – Mazirbe – Kolka (6001)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 6:40

8:17

↓ 16:15

17:52

Mazā skola

8:15

16:17

Neveja

6:50

8:07

16:25

17:42

Slītere

6:54

8:03

16:29

17:38

Mazirbe

7:03

7:54

16:38

17:29

Pitrags

7:11

7:46

16:46

17:21

Saunags

7:16

7:41

16:51

17:16

Vaide

7:19

7:38

16:54

17:13

Kolka

7:27

↑ 7:30

17:02

↑ 17:05

Dundaga – Vīdale – Kaļķi ( 6008) 

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 7:05

17:35

Alakste

7:10

17:30

Kaļķi

7:14

17:26

Žagatas

7:17

17:23

Akmeņdārzi

7:20

17:20

Brieži

7:30

17:10

Rīgzemes

7:40

17:00

Vīdale

7:45

16:55

Vecvagari

7:48

16:52

Zaķi

7:50

16:50

Mazā skola

7:58

16:42

Dundaga

8:00

↑16:40

Dundaga – Tiņģere (5998)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 8:00

↓ 15:50

Mazā skola

15:52

Eniņi

08:05

15:55

Dinsberga muzejs

08:07

15:57

Plintiņi

08:09

15:59

Tiņģere

08:19

16:09

Plintiņi

08:29

16:19

Dinsberga muzejs

08:31

16:21

Eniņi

08:33

16:23

Mazā skola

08:36

Dundaga

08:38

16:28

Dundaga – Sabdagas (6000)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 8:20

↓ 16:00

Mazā skola

16:02

Sabdagas

08:26

16:08

Mazā skola

08:31

Dundaga

08:33

16:1

Dundaga – Kaļķi (6011)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

6:55

17:56

Alakste

07:00

17:51

Kaļķi

07:04

17:46

Seņķi

07:09

17:42

Kaļķi

07:14

17:37

Piltene

07:19

17:32

Alakste

07:26

17:25

Jaunšķēpiņi

07:33

17:18

Dundaga

07:41

17:10

Dundaga – Neveja Oste (5999) 

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 7:45

17:10

Mazā skola

Neveja

07:55

17:00

Oste

08:00

16:55

Mazā skola

08:13

16:42

Dundaga

08:15

↑ 16:40

 Dundaga – Pāce (6009)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 8:15

↓ 16:05

Mazā skola

16:07

Pāce

8:23

16:15

Jaunķeģi

8:26

16:18

Kaziņas

8:29

16:21

Jaunķeģi

8:32

16:24

Pāce

8:35

16:27

Mazā skola

8:43

Dundaga

8:45

16:35

 Dundaga – Kaļķi – Žagatas (5997)

 

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 14:55

Mazā skola

14:57

Alakste

15:03

Kaļķi

15:07

Žagatas

15:10

Akmeņdārzi

15:13

Žagatas

15:16

Seņķi

15:21

Kaļķi

15:26

Alakste

15:30

Dundaga

15:35