Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Autobusu maršruti

I/k «Auto un būve» autobusu maršruti

no 01.09.2019. līdz 20.06.2020


Maršruti kursē pirmdienās, otrdienās, trešdienās, ceturtdienās un piektdienās.


Vīdale–Kaļķi ( 6008) 

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 7:05

17:35

Alakste

7:10

17:30

Kaļķi

7:14

17:26

Žagatas

7:17

17:23

Akmeņdārzi

7:20

17:20

Brieži

7:30

17:10

Rīgzemes

7:40

17:00

Vīdale

7:45

16:55

Vecvagari

7:48

16:52

Zaķi

7:50

16:50

Mazā skola

7:58

16:42

Dundaga

8:00

↑16:40

Kaļķi (6011)

  No rīta Pēcpusdienā
Dundaga ↓ 6:55 17:56
Alakste 7:00 17:51
Kaļķi 7:04 17:46
Seņķi 7:09 17:42
Kaļķi 7:14 17:37
Piltene 7:19 17:32
Alakste 7:26 17:25
Jaunšķēpiņi 7:33 17:18
Dundaga 7:41 17:10

Kolka (6001)

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 6:40

8:17

↓ 16:15

17:52

Mazā skola

8:15

16:17

Neveja

6:50

8:07

16:25

17:42

Slītere

6:54

8:03

16:29

17:38

Mazirbe

7:03

7:54

16:38

17:29

Pitrags

7:11

7:46

16:46

17:21

Saunags

7:16

7:41

16:51

17:16

Vaide

7:19

7:38

16:54

17:13

Kolka

7:27

↑ 7:30

17:02

↑ 17:05

Neveja — Oste (5999)

  No rīta Pēcpusdienā
Dundaga ↓7:45 17:10
Mazā skola
Neveja  7:55 17:00
Oste 8:00 16:55
Mazā skola 8:13 16:42
Dundaga 8:15 ↑16:40

Pāce (6009) 

 

No rīta

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 8:15

↓ 16:05

Mazā skola

16:07

Pāce

8:23

16:15

Jaunķeģi

8:26

16:18

Kaziņas

8:29

16:21

Jaunķeģi

8:32

16:24

Pāce

8:35

16:27

Mazā skola

8:43

Dundaga

8:45

16:35

Sabdagas (6000)

  No rīta Pēcpusdienā
Dundaga 8:20 16:00
Mazā skola 16:02
Sabdagas 8:26 16:08
Mazā skola 8:31
Dundaga 8:33 16:13

Tiņģere (5998) 

  No rīta Pēcpusdienā
Dundaga 8:00 15:50
Mazā skola 15:52
Eniņi 8:05 15:55
Dinsberga muzejs 8:07 15:57
Plintiņi 8:09 15:59
Tiņģere 8:19 16:09
Plintiņi 8:29 16:19
Dinsberga muzejs 8:31 16:21
Eniņi 8:33 16:23
Mazā skola 8:36
Dundaga 8:38 16:28

 

Žagatas (5997)

 

Pēcpusdienā

Dundaga

↓ 14:55

Mazā skola

14:57

Alakste

15:03

Kaļķi

15:07

Žagatas

15:10

Akmeņdārzi

15:13

Žagatas

15:16

Seņķi

15:21

Kaļķi

15:26

Alakste

15:30

Dundaga

15:35

 

Tālruņi uzziņām: 63232318 un 29921595.