Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Uzdot jautājumunetiks publiskots
netiks publiskots

-Pašvaldība patur tiesības neatbildēt uz jautājumu, kas ir pret ētikas normām, satur rupjības, cieņu vai godu aizskarošus izteikumus, draudus, seksuāli orientētus izteikumus, aicinājumu uz vardarbību un diskriminējošus izteicienus.

Atbildes

2021-02-25
Jautājuma nav, bet gribētos ieteikt lai pašvaldība meklē un
risina iespēju salabot ceļu pie bērnudārza, jo ejot uz grupiņu
"Taurenītis" ir jāiet pa drausmīgu ceļu kur bez zābakiem
neiztikt.

Paldies par Jūsu iesūtīto ieteikumu!

Tas nodots izskatīšanai Dundagas Saimnieciskā dienesta vadītājam.

2020-07-06
1. Kad Dundagas novada kapos šogad būs kapu svētki?

2. Kad tik nopļauta zāle Kr. Barona ielas sākumā?

1. Kapusvētki sestdien, 1. augustā, plkst. 14.00 Dundagas luterāņu baznīcā. Tas attiecas uz Anstrupes, Alakstes, Āžu, Jaundundagas, Kaļķu, Kluču, Lateves, Nevejas, Ostes, Ošu, Pāces, Sabdagu, Sumbru, Valpenes un Vīdales kapsētām.

2. Minētais gabals tagad ir nopļauts.

2020-07-03
Vai tā ir «Āžu» kapu sakopšana? Izskatās, ka darītājiem pietrūka
spēka sakopt visu līdz galam. Vēl joprojām nav savākti tur atstātie
zari, kluči un lapu kaudze pie valņa. Kad tas tiks izdarīts?
Pašlaik izskatās pēc nepadarīta līdz galam darba.

Zaru sadedzināšana bija atlikta līdz laikam, kad to atļaus laika apstākļi. Pēc tām aizvedīs arī pārējos atkritumus.

2020-05-04
Vai būtu iespējams pārkrāsot visas ietves un ''guļošos
policistus''? Pie pils esošajiem "guļošajiem policistiem" pat nav
stabiņi, kas norādītu to atrašanās vietu.

Pašvaldība arī šopavasar ir iecerējusi atjaunot ielu marķējumu Pils, Saules un Brīvības ielā kā arī stāvlaukumos.

2020-03-15

Vai Dundagas novada pašvaldības vadība ir aizmirsusi savu solījumu organizēt tikšanos ar iedzīvotājiem pēc budžeta pieņemšanas, marta sākumā?

Ņemot vērā Valstī izsludināto ārkārtas situāciju ("Covid-19" infekcijas izplatību), tikšanās ar iedzīvotājiem nenotiks.

Informējam, ka aicinājumam iesniegt iedzīvotājiem interesējošos jautājumus sakarā ar plānoto tikšanos, esam saņēmuši vienu jautājumu.

2020-03-05

Janvārī tika solīts, ka "Tikšanos ar Dundagas novada domes deputātiem un pašvaldībā strādājošiem dažādu nozaru speciālistiem, lai apspriestu pašvaldības darba aktualitātes, rīkosim pēc 2020. gada pašvaldības budžeta apstiprināšanas."
Budžets ir apstiprināts jau janvārī. Kad būs tikšanās ar pašvaldības darbiniekiem un amatpersonām?

Labdien,

Paldies par jūsu uzdoto jautājumu. Dundagas novada pašvaldība informē, ka tiek plānota tikšanās ar iedzīvotājiem. Par tikšanos iedzīvotājus informēsim interneta vietnē www.dundaga.lv.

2019-12-10

Vai ir plānoti kādi uzlabojumi ietvei Talsu iela posmā no Skolas ielas līdz bērnu dārzam? Tā ir nelīdzena,bedraina un lietainā laikā pilnīgi nelietojama? Pretī bērnudārzam segums ir labs bet lielāko daļu sedz ūdens un tādēļ nav izmantojams kā gājēju ietve.

Tiks sagatavota tāme un priekšlikumu izskatīs pie 2020.gada budžeta sastādīšanas.

2019-11-25

Pašvaldības iestādē Kolkas pagasta pārvalde vairāk kā 3 mēnešus nav iestādes vadītāja. Septembra domes sēdē ipilddirektore J.Valtere apgalvoja, ka oktobrī tiks izsludināta Kolkas pagasta pārvaldes vadītāja vakance.
Kāpēc vakance netiek izsludināta? Kad tā tiks izsludināta?

2019.gada novembra domes sēdē tika pieņemts lēmums – apstiprināja Kolkas tautas nama vadītāju Ilonu Onzuli par Kolkas pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītāju un akceptēja grāmatvedei kasierei Evai Frišenfeldei uzlikto papildu darbu – daļēju Kolkas pagasta pārvaldes vadītāja pienākumu veikšanu uz laiku līdz 30.12.2019.

2019-10-09

Vai nama apsaimniekotājs SIA «Ziemeļkurzeme» plānota kādas aktivitātes par ūdens skaitītāju uzstādīšanu Priedaines ielā 18 sakarā ar mājas pievienošanu kopējai ūdens apgādes sistēmai?

Konkrēti, vai tiks ieteikts kāds uzņēmums, kurš piedāvās iedzīvotājiem šo pakalpojumu? Vai arī tā būs katra iedzīvotāja paša izvēle, vai uzstādīt ūdens skaitītāju vispār, vai arī, kādu uzstādītāju izvēlēties?

Ūdens skaitītāja uzstādīšana dzīvokļa īpašumā  un uzņēmums, kas to uzstāda, ir katra iedzīvotāja brīva izvēle, un tā nav obligāta prasība. Ūdens patēriņa skaitītāju uzstādīšana vai nomaiņa ir maksas pakalpojums. SIA «Ziemeļkurzeme» piedāvā šādu pakalpojumu, bet ja to veiks cits uzņēmums, tad pēc uzstādīšanas SIA «Ziemeļkurzemes»  darbinieki skaitītāju pārbaudīs un noplombēs.

Sīkāku informāciju un ieteikumus par ūdens skaitītāju uzstādīšanu ir iespējams saņemt SIA «Ziemeļkurzeme»’ vai pa tālruņiem 26452551, 63242430

 

SIA «Ziemeļkurzeme» valdes loceklis Andrejs Bāliņš

2019-09-13

Kad būs zināms oficiālais Dundagas vidusskolas ēdinātājs, jo 2016. gada noslēgtais līgums jau sen ir beidzis savu 3 gadu darbības periodu?

Iepirkums «Par ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu Dundagas vidusskolā» tika atcelts un iepirkuma piedāvājumi tika pieņemti kā cenu aptaujas piedāvājumi.

Sīkāku informāciju par lēmuma pieņemšanu lūdzu skatieties https://www.dundaga.lv/lv/pasvaldiba/iepirkumi-un-cenu-aptaujas/2019-gada-iepirkumi/edinasanas-pakalpojumu-sniegsana-dundagas-vidusskola14