Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Realizētās aktivitātes 2018. gadā

Projekta nosaukums, numurs

Piekrastes apsaimniekošanas praktisko aktivitāšu realizēšana

(Nr. 1-08/260/2018)

Fonds

Latvijas vides un aizsardzības fonds, vadošais partneris Latvijas Pašvaldību savienība

Projekta īstenotāji

Projekts tiek realizēts ciešā sadarbībā ar Baltijas jūras un Rīgas līča piekrastes pašvaldībām vai to institūcijām — Carnikavas novada domi, Engures novada domi, Dundagas novada domi, Grobiņas novada domi, Jūrmalas pilsētas domi, Liepājas pilsētas domi, Lapmežciema pagasta pārvalde, Limbažu novada domi, Mērsraga novada domi, Nīcas novada domi, Pāvilostas novada domi, Rīgas Ziemeļu izpilddirekcija, Rojas novada domi, Rucavas novada domi, Salacgrīvas novada domi, Saulkrastu novada domi, Ventspils pilsētas pašvaldības iestādi «Komunālā pārvalde» un Ventspils novada domi. 

Mērķi un uzdevumi

Projekta mērķis ir īstenot jūras piekrastes joslas apsaimniekošanu, nodrošinot tajā labu vides kvalitāti — iedzīvotājiem, atpūtniekiem, tūristiem kvalitatīvu, tīru, drošu vidi un pludmales pieejamību, un veicināt bioloģiskās daudzveidības saglabāšanos. 

Īss projekta kopsavilkums

Mazirbes un Kolkasraga pludmaļu infrastruktūras un to objektu pieejamības uzlabošana.

Mazirbes nomainīti divu pludmales volejbola laukumu stabi pret jauniem — metāla stabiem ar maināmiem tīkla augstumiem, kā arī ir iegādāti un izgatavoti jauni volejbola tīkli, laukuma līnijas, 2 atkritumu konteineri, 8 soliņi un pārģērbšanās kabīne.

Kolkasraga pludmalē ir atjaunota norādes zīme jeb vides objekts «Saullēkts/Saulriets» un esošā pārģērbšanās kabīne, kā arī ir izgatavotas 6 koka atkritumu urnas un saliekama koka taka. Koka taku varēs izmantot pludmalē organizētu publisku pasākumu nodrošināšanai, izmantojot takas posmus kā saliekamo skatuvi, kā arī taka būs izmantojama apkalpojošā transporta piekļuves nodrošināšanai, lai novērstu negatīvu ietekmi uz zemsedzi un kāpām.

Finansējums

Projekta kopējais budžets ir 200 000,00 eiro.

Dundagas novadam 2018. gadā piešķirtais finansējums ir 9 000,13 eiro, ko pilnībā finansē Latvijas vides un aizsardzības fonds.

Īstenošanas laiks

01.04.2018.— 01.10.2018.

Publicitāte

Uzlabos vides kvalitāti novada pludmalēs  28.08.2018.

Uzlabota vides kvalitāte Dundagas novada pludmalēs 04.10.2018.