Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izglītība SIVA koledžā

Koledža

Sociālās integrācijas valsts aģentūras koledžā var iegūt pirmā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Ar iegūtajām zināšanām būsiet konkurētspējīgs darba tirgū un varēsiet turpināt studijas otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmās citās augstskolās.

SIVA koledžā studē: jaunieši pēc vidusskolas; jaunieši pēc profesionālās vidusskolas; pieaugušie ar vidējo izglītību; citu augstskolu absolventi, kas vēlas aktualizēt savas zināšanas vai mainīt specialitāti.

Priekšrocības: cilvēkiem ar invaliditāti iespēja studēt par valsts līdzekļiem; iespēja izvēlēties sev vēlamo studiju veidu — pilna laika klātiene vai nepilna laika klātiene; mācību telpas un apkārtējā vide ir iekārtota atbilstoši visiem mūsdienu standartiem, arī — pilnībā pielāgota cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

SIVA piedāvā: studijas augsti kvalificētu pasniedzēju, savas nozares speciālistu vadībā; iespēju izmantot modernu bibliotēku ar jaunākajiem mācību materiāliem; karjeras veidošanas speciālista palīdzību, atrodot prakses un/vai darba vietu; speciālistu — ārsta, ergoterapeita, fizioterapeita, psihologa, sociālā darbinieka u.c. — atbalstu; veselības uzlabošanas vai nostiprināšanas procedūras; iesaistīties studentu pašpārvaldē, kurā varat aizstāvēt studentu intereses skolā un sabiedrībā, kā arī organizēt pasākumus; plašas iespējas aktīvai brīvā laika pavadīšanai, piemēram, pie mums ir vokālais ansamblis, dažādas sporta nodarbības, baseins, trenažieru zāle, tiek rīkoti tematiskie vakari; ēdināšanu; izmantot mājīgu dienesta viesnīcu.