Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Panākumi ekonomikas olimpiādē 27.03.2017. plkst. 14.32

23. martā Latvijas Universitātes Biznesa vadības un ekonomikas fakultātē notika valsts ekonomikas olimpiādes godalgoto vietu ieguvēju apbalvošana. Dundagas vidusskolas 12. klases skolniecei Elīza Gerdiņai pasniedza 2. pakāpes diplomu un sudraba medaļu,  kā arī garantēja budžeta vietu Latvijas Universitātē. Atzinības rakstu  par ieguldīto darbu skolnieces sagatavošanā valsts ekonomikas 18. olimpiādei saņēma skolotāja Sarmīte Dinsberga. Laureātus apbalvoja Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks un koordinatore mācību olimpiāžu jomā Agnese Mīļā.


Mūsu jaunie mūziķi virsotnē 10.03.2017. plkst. 12.05

8. martā Saldus mūzikas skolā notika XII Starptautiskais Kurzemes un Žemaitijas reģionu mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu nodaļu audzēkņu konkurss. Dundagas Mākslas un mūzikas skolu konkursā pārstāvēja skolotāja Gundara Lintiņa sitaminstrumentu spēles 2. klases audzēkņi Roberts Ludeviks, Edgars Šmēdiņš un 5. klases audzēknis Kristers Kuģenieks.


Ekoskola Dundagas bērnudārzā 06.03.2017. plkst. 17.02

Martā bērnudārza «Kurzemītes» bērni centīsies izzināt un pastāstīt citiem, kas ir ekomarķējumi un godīgās tirdzniecības zīmes un kāpēc par tām vajadzētu zināt.


Biznesa spēļu konkursā 06.03.2017. plkst. 11.06

3. martā Saldū mūsu skolas projekta «Esi līderis!» dalībnieki piedalījās Kurzemes reģiona biznesa spēļu konkursā «Ceļš uz bagātību».


Komentāri: 1

Karjeras diena vidusskolā 06.03.2017. plkst. 11.02

24. februārī Dundagas vidusskolā karjeras dienā bija īpaši ciemiņi — mūsu pašu absolventi — dažādu profesiju pārstāvji.

Interesantos stāstos  par to, ko dara un kādi ir viņu hobiji, mūs aizrāva Vilnis Kaudze — kuģa kapteiņa vecākais palīgs, Madars Burnevics un Toms Zoss — kalnos kāpēji, Jānis Zadiņš — mežu inženieris, Ilze Iesalniece — ainavu arhitekte, strādājusi arī Jaunzēlandē, Marta Ratkeviča — tulkotāja un strādājusi kā brīvprātīgā Francijā, Rūta Abaja — entomoloģe, Jānis Klucis — improvizators, skatuves meistars, Jurģis Remess — stūrmanis, improvizācijas teātra dalībnieks. Skolotājiem bija patīkami satikt bijušos skolēnus, bet skolēniem — interesanti dzirdēt un saprast, kādas iespējas piedāvā dzīve.


Vecāku diena vidusskolā 02.03.2017. plkst. 09.48

7. martā Dundagas vidusskola aicina uz Vecāku dienu skolā.

Mazajā skolā vecāki varēs piedalīties 1.un 4. stundā, bet plkst.10.00 sākumskolas skolēni Dundagas pilī apmeklēs teātra izrādi.

Lielajā skolā notiks atklātās stundas:

1. stunda — 8. a klasei bioloģijā,
2. stunda — 9. a klasei ķīmijā,
3. stunda — 11. klasei fizikā,
4. stunda — 5. b klasei matemātikā.

Pēc stundām, līdz plkst.18.30, vecākiem būs iespēja satikties un pārrunāt interesējošus jautājumus ar mācību priekšmetu skolotājiem un klašu audzinātājiem.


Mazirbes skolā 01.03.2017. plkst. 09.21

Februāra sākumā Mazirbes skolā notika matemātikas nedēļu noslēguma pasākums. Gatavojoties pasākumam skolēniem iepriekš bija jāveic dažādi uzdevumi saistībā ar matemātiku un skaitļiem — saistībā ar sadzīvi. Piemēram, bija jādodas pastaigā pa veco mazbānīša dzelzceļa vietu un jānoskaidro, kad būvēts dzelzceļš, ejot uz Mazirbes jūrskolu, kad atklāta jūrskola un kādas profesijas tur varēja apgūt. Pasākumā matemātikas skolotāja Teiksma Pobuse stāstīja un rādīja attēlus par Dāniju, par ko skolēniem bija dažādi jautājumi. Tāpat  bija jārisina dažādas mīklas, tautasdziesmas un atjautības uzdevumi saistībā ar skaitļiem un rēķināšanu, kā arī jāveic eksperimenti.

Martā skolā  iestudēsim pasaku «Cik dzērvēm kāju» un gatavosim dažādus telpu noformējumus Teātra dienai, kas notiks 13. aprīlī. Savukārt tie, kam patīk sports, gatavojas basketbola sacensībām.


Vecākiem par «zilo vali» 28.02.2017. plkst. 16.25

Pašlaik bērnu vidū aktuāla kļuvusi kustība sociālajos tīklos, lai provocētu bērnos paškaitējošu uzvedību un domas par pašnāvību. Šādas kustības ir bīstamas tiem bērniem, kas ikdienā jūtas atstumti, vientuļi un vēlas būt piederīgi kādai grupai, saņemt novērtējumu. Pārsvarā šādas kustības notiek interneta vidē un mobilo telefonu lietotnēs, īpaši populāra ir programma WhatsApp. Iesaistoties kādā no šīm kustībām, bērni saņem virkni uzdevumu, kuru mērķis ir bērnu mudināt darīt sev pāri, sazināties ar līdzīgi domājošiem vienaudžiem, atsvešināties no tuvākajiem cilvēkiem, ģimenes. Bērniem jāveic dažādi  dzīvībai un veselībai bīstami uzdevumi. Šādas kustības definē kā spēles ar vairākiem līmeņiem. Pēdējā līmenī bērnus aicina izdarīt pašnāvību.


Projektu nedēļa vidusskolā 20.02.2017. plkst. 13.29

Šonedēļ Dundagas vidusskolas 5.–9. klašu skolēni piedalās projektu nedēļā. Šī gada tēma ir «Veselīgs. Dzīvesveids. Uzturs. Es». Trīs dienas jaunieši darbosies darbnīcās, lai papildinātu zināšanas par veselīgu ēdienu, ķermeņa kopšanu, zobu veselību, klausīsies lekcijas, notiks arī tikšanās.


Skanīgs sasniegums! 16.02.2017. plkst. 09.27

Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēknis Niklāvs Neimanis tajā ieguva augsto otro vietu. Apsveicam Niklāvu, viņa skolotāju Lindu Pavlovsku-Dišleri un koncertmeistares Daigu Rūtenbergu un Daci Šmiti!


Februārī bērnudārzā «Kurzemīte» 01.02.2017. plkst. 12.05

Pirmsskolas izglītības iestādē «Kurzemīte»  turpinās ekoskolas projekta «Ēdam atbildīgi» aktivitātes. Februārī bērni apgūs pašapkalpošanās iemaņas — paši izvēlēsies sev vajadzīgo ēdiena daudzumu. Par projekta finansējumu iegādāsies speciāli bērniem paredzētus traukus.

No 20. līdz 24. II Dzimtās valodas nedēļā notiks izstāde «Skanīgā valodiņa». Vecāki un pedagogi ieklausīsies  bērnu valodā un apkopos skanīgākos un interesantākos teicienus, no kuriem veidos plakātus izstādei.

21.  II Folkloras dienas koncerts «Es varu». Bērni ar vecāku un pedagogu palīdzību sagatavos  dažādu folkloras žanru  priekšnesumus.

Valodas nedēļa noslēgumā notiks lekcija vecākiem par grāmatu lasīšanas nozīmi bērna attīstībā un valodas bagātināšanā, bet 23. un 24. II vecāki aicināti apmeklēt atvērto durvju dienu, kurā vecāki varēs vērot  dažādas  bērnudārza «Kurzemīte» nodarbības.


Dundagā pārbaudīja publisko ēku ekspluatācijas drošumu 31.01.2017. plkst. 13.14

Pagājušajā nedēļā Būvniecības valsts kontroles  biroja darbinieki pārbaudīja publisko ēku ekspluatācijas drošumu Dundagas pilī un vidusskolā.


1 ... 15 16 17 ... 30