Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Brīdina par kritiski sliktiem braukšanas apstākļiem; skolēni rīt un parīt mācīsies attālināti 12.12.2022. plkst. 16.26

Uzmanību! VSIA „Latvijas Valsts ceļi” informē, ka Talsu apkārtnē ir kritiski slikti braukšanas apstākļi, aicinot neplānot braucienus un patlaban ceļā šajā apkārtnē nedoties.


Sveiciens svētkos, Latvija! 17.11.2022. plkst. 13.51

Sveiciens


Mūsu skolēni cīnās par Latvijas spēcīgākā skolēna titulu 01.11.2022. plkst. 11.38

20. oktobrī norisinājās «Latvijas spēcīgākās skolas 2022» Dundagas posms klasiskajā spiešanā guļus, kur Dundagas vidusskolas skolēniem bija iespēja izmēģināt spēkus spiešanā guļus un noskaidrot spēcīgākos skolā, kā arī noskaidrot spēcīgāko klasi skolā. Kopā piedalījās 41 dalībnieks.


Bērnu dienas centrs «Mājas» brīvlaikā 26.10.2022. plkst. 08.50

No 26. līdz 28. oktobrim Dundagas bērnu dienas centrs «Mājas» bērniem atvērts no plkst.10.00 līdz plkst.14.30.


Salidojums «Kubalu skolā-muzejā» 30.08.2022. plkst. 16.28

Mīļie Kubalu skolas skolēni! Aicinām Jūs visus uz tikšanos Kubalu skolā-muzejā 3. septembrī plkst. 12.00.

Būs iespēja satikt sen neredzētus klases biedrus, dalīties  atmiņās, uzzināt par paveikto muzejā šajā gadā un par nākotnes plāniem.


Maģiskā Zinību diena 24.08.2022. plkst. 09.16

Vēlot brīnumainu jauno mācību gadu, Dundagas Kultūras pils ielūdz uz burvju mākslinieka Dantes Pecolli izrādi visai ģimenei ar iesaistīšanos un jautriem trikiem – 1. septembrī plkst. 17.00 Dundagas pils parka estrādē.


Aicinām mācīties spicākajā Latvijas EKOskolā pie divām jūrām! 18.07.2022. plkst. 16.11

Individuāla pieeja katram bērnam:

• pirmsskolas izglītības programma,

• vispārējā pamatizglītības programma 1.–9. klasei,

• speciālās pamatizglītības programma izglītojamiem ar mācīšanās grūtībām,

• speciālās pamatizglītības programma izglītojamiem ar garīgās attīstības traucējumiem.

 


Mājas darbus varēsi izpildīt pagarinātās dienas grupā. Tevi sagaida daudzveidīga interešu izglītība – runas pulciņš, sporta pulciņš, deju pulciņš, vizuālās mākslas pulciņš, vides pulciņš, mūzikas ritma pulciņš. Mācību laikā varēsi dzīvot labiekārtotā internātā.

Pieteikšanās pa tālruni 26317511.


Ģitāristi Jelgavā 13.05.2022. plkst. 15.34

11. maijā Jelgavas mūzikas vidusskolā notika konkurss «Latvijas gada ģitārists – 2022». Skolu pilnībā bija pārņēmušas ģitāras skaņas. Tās skanēja visur – klasēs, abās zālēs, arī foajē pie garderobes.

Konkursā piedalījās gandrīz simts audzēkņi no visas Latvijas. Un viens no viņiem arī Dundagas Mākslas un mūzikas skolas 2. ģitāras klases audzēknis Filips Liepa.  Filipam šis bija pirmais konkurss, arī pirmā tik nopietnā uzstāšanās. Konkursanti startēja piecās vecuma grupās. Savā grupā Filips bija viens no jaunākajiem un mazāk pieredzējušajiem dalībniekiem. Viņš saņēma no žūrijas atzinīgus vārdus par muzikalitāti, ļoti labu, patīkamu skaņu, pareizu stāju, arī par interesanti izveidoto skaņdarba dinamisko plānu. Par to jāpateicas Filipa skolotājai Marutai Zemturei.

Filipam priekšā vēl daudz konkursu un koncertu. Arī turpmāk veiksmi un panākumus viņam un skolotājai Marutai Zemturei!


Vienādoti nosacījumi skolēnu brīvpusdienām 18.02.2022. plkst. 11.57

Līdz administratīvi teritoriālajai reformai Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novados bija atšķirīga kārtība brīvpusdienu nodrošināšanā skolēniem. Tagad šie principi ir vienādoti.


Apsveicam vēstures olimpiādes godalgoto vietu ieguvējus! 18.01.2022. plkst. 12.04


«Ar lielu, plašu smaidu mēs atkal Ziemassvētkus gaidām!» 21.12.2021. plkst. 08.17

Dundagas Mākslas un mūzikas skolā sākas liecību izdošana un svētkus šoreiz ieskandina profesionālās ievirzes izglītības programmu mūzikā izglītojamie: otrziemnieks ģitāras spēlē Filips Liepa, pedagoģe Maruta Zemture, 5. klases audzēkne saksofona spēlē Alvīne Marta Freiberga, pedagogs Jānis Popelis, un kora klases audzēkņi, pedagoģe Dzintra Tauniņa.

Par sveiciena vizuālo noformējumu parūpējies  Mākslas nodaļas kolektīvs: eņģeļus sniega kupenā, pils pagalmā zīmē pirmsskolas vecuma interešu izglītības programmas «Māksla. Mūzika. Deja» bērni, redzami interešu izglītības programmas «Sagatavošanas klase. Māksla» un profesionālās ievirzes izglītības programmas «Vizuāli plastiskā māksla» jaunāko klašu audzēkņu radošie darbi, pedagoģes: Antra Auziņa Bajāre (darbs materiālā un Keramika); Larisa Štrause (zīmēšana, gleznošana); Inese Križanovska (keramika un veidošana), sveicienam krāsas piešķir 3.–7. klases gleznotāji, pedagoģe Dace Čodera.

Sveicienus sūta profesionālās ievirzes izglītības programmas «Dejas pamati» audzēknes un viņu skolotājas Dace Treinovska un Daina Miķelsone.

Foto: direktores vietniece izglītības jomā Linda Celma.

Audio, video un režija: skolotāja Dzintra Tauniņa.

 


Līdz decembrim aicina skolēnus piedalīties konkursā par tīru vidi 22.11.2021. plkst. 11.56

Rūpējoties par dabas saglabāšanu, Lielā Talka aicina 5.–12. klašu skolēnus piedalīties konkursā «Tīra vide – neatņemama mana un manu vienaudžu Latvijas sastāvdaļa». Konkursa mērķis ir aktualizēt nepieciešamību rūpēties par vidi, lai saglabātu to tīru, skaistu nākamajām paaudzēt. Savās radošajās idejās skolēnus aicinām dalīties līdz šī gada 1. decembrim, savukārt labāko darbu autori kļūs par «Lielā Talka 2022» vēstnešiem un viedokļa līderiem komunikācijas aktivitātēs.


1 2 3 4 ... 31