Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Notikumu kalendārs

Vienas dienas piedzīvojums ar GAZ 66 Ziemeļkurzemē
25.11.2023. plkst. 10.00


Unikāls vienas dienas piedzīvojums – 100 kilometru Safari stila izbrauciens ar GAZ 66 armijas visurgājēju, atklājot Ziemeļkurzemes vēstures un dabas dārgumus.

Vienas dienas piedzīvojums ar GAZ 66 Ziemeļkurzemē

Mērosim vairāk kā 100 kilomerus lielā kabrioletā, uz koka soliem bez drošības jostām – kā to savulaik būtu darījuši zaldāti, kas apsargāja šo militarizēto zonu. Ne visiem tas ir pa spēkam un ne visiem to gribās! Padomā vai esi gatavs šādam piedzīvojumam! JA ESI – Tas ir izbrauciens, kas apvieno skaistas, neskartas dabas ainavas un adrenalīnu, ko dod ceļi un pieredzējis šoferis ar leģendāru vēsturisko spēkratu! 

  • PAR BRAUCIENU:

Šī būs neatkārtojama pieredze dabā, kur katrs posms sniegs jaunus iespaidus! Brauciena laikā redzēsim dažādus mežus, krāšņus purvus, Irbes upes līkumus un dabas aizsargājamās zonas, kurās tiek saglabātas retas augu un dzīvnieku sugas.
Svarīgi ir tas, ka brauksim tikai pa transportam paredzētiem ceļiem, nebojājot meža faunu!
Pusdienlaikā paredzēta steika gatavošanas meistarklase uz ugunskura, uzkodas, karstie dzērieni, kā arī – pelde Irbes upē drosmīgajiem un neliela atpūtas pauze.  

Pēc pusdienām turpinām ceļu, un ja paveiksies – nonāksim līdz vienai no nepieejamākajām un noslēpumainākajām vietām Latvijā – PSRS slepenās militārās bāzes – tanku testa poligonam.

  • PAR GAZ 66:

Šo konkrēto GAZ 66 (шиши́га) Latvijas motormuzejs novērtējis kā vēsturisko spēkratu.
Brauciens sniedz agrīnās militārās tehnikas sajūtas un iespaidus par to, kāda ir šāda veida bezceļu tehnika. 

Īpašniekam, militārā mantojuma kolekcionāram, viesu nama “Pūpoli” saimniekam Edgaram,  šī mašīna ir no laika, kad viņš beidza dienēt armijā. Viesosimies pie viņa mājās, kur būs apskatāmas arī citas armijas mašīnas un tehnika. 

  • FIZISKĀ SAGATAVOTĪBA UN DROŠĪBA:

Piedzīvojums neprasīs lielu fizisku piepūli – būs jākāpj iekšā un ārā no augstas smagās mašīnas, jākoncentrējās un jāturās brauciena laikā.  
Šajā piedzīvojumā svarīgāka būs noturība pret aukstumu, ja būsi apģērbies nepiemēroti braucienam vai laikapstākļiem!
SVARĪGI – brauksim ar vecu tehniku, un kā jau visa tehnika – tā var salūzt. Tādā gadījumā izbrauciens var pārvērsties pārgājienā līdz tuvākajai vietai, kur var piebraukt vieglā transporta tehnika.

Mēs gādāsim, lai GAZ 66 būtu labā darba stāvoklī, lai brauciens būtu drošs un patīkams! Taču vēlreiz ņemiet vērā, ka mēs brauksim “lielā kabrioletā, uz koka soliem, bez drošības jostām” – Padomā vai esi gatavs šādam piedzīvojumam!
Piedalamies piedzīvojumā  un kāpjam visurgājējā tikai uz pašu atbildību, Slīteres Maršruts neuzņemas atbildību par Tavu veselības stāvokli pasākuma laikā, kā arī pēc tā. Tev jābūt 18 gadus vecam vai ar kādu no vecākiem.

  • KĀ NOTIEK PIETEIKŠANĀS:

Piesaki savu grupu līdz 16 cilvēkiem un dodieties kopīgā meža ekspedīcijā ar GAZ66 un gardām, uz ugunskura gatavotām pusdienām.
Vai piesaki sēdvietu uz kādu no aktuālajiem braucieniem, un satiec līdzīgi domājošus domubiedrus kopīgā GAZ66 meža izpētē.

 
Visi notikumi