Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Mazajiem māksliniekiem lielisks sniegums!

Latvijas izglītības iestāžu profesionālās ievirzes izglītības mākslas un dizaina jomas programmu audzēkņu valsts konkurss šajā mācību gadā noris trīs kārtās. Mūsu labākie audzēkņi izvirzīti dalībai III kārtā, kurā radoši sacentīsies ar mākslas un dizaina jomas programmu audzēkņiem no 80 Latvijas skolām!

Viss raksts.


Mares Kristīnes Hermanes darbs
Jaunākās grupas uzdevums — Iesaiņojuma dizaina izstrāde izdomātai vai reālai konfektei: jāizdomā un jāanalizē konfektes garša (sastāvdaļas) un forma; jāizdomā nosaukums kopā ar grafikas elementu, kas raksturo konfekti; jāsacer apraksts par to; jāizdomā un jāizveido ietinamais papīrs konfektei, izvēloties konfektes garšai piemērotu grafikas risinājumu.

Mares Kristīnes Hermanes darbs
Konkursa II kārtai jāiesniedz planšete A3 formātā, uz kuras atspoguļots konfektes ietinamā papīra dizaina risinājums, informācija: konfektes nosaukums un grafiskais elements; īss konfektes un izstrādātā konfektes papīra dizaina apraksts; konfektes iesaiņojuma izklājums (A6 formāts), kurā ietverts konfektes nosaukums un grafiskais risinājums; ietītas konfektes attēlojums; autora vārds, uzvārds, skola.

Tīnas Tālbergas darbs
Planšete

Tīnas Tālbergas darbs
Konfektes makets.

Kārļa Ģērmaņa darbs
Vidējās grupas uzdevums — Iepakojuma dizaina izstrāde izdomātam smūtijam: jāizdomā/jāanalizē smūtija garša (sastāvdaļas, garša, krāsa u.c.); jāizdomā nosaukums un grafikas elements, kas raksturos smūtiju; jāsacer apraksts par to; jāizdomā un jāizveido iesaiņojums — apliekama etiķete smūtija plastmasas glāzītei, izvēloties tā garšai un sastāvam piemērotus grafikas izteiksmes līdzekļus.

Kārļa Ģērmaņa darbs
Etiķete, kas aplikta plastmasas glāzītei, atsevišķi no planšetes.

Kristīnes Reinholdes darbs
Planšete A3 formātā, uz kuras attēlots: smūtija nosaukums + grafikas elements; īss produkta apraksts saistībā ar izvēlēto iesaiņojuma dizaina risinājumu; smūtija glāzītes apliekamās etiķetes izklājums mērogā 1:1, kurā ietverts nosaukums + grafikas elements, sastāvs, ražotājs, u.c. informācija (pēc vēlēšanās); reklāma smūtijam kartiņas formā, kura reklamē produktu; autora vārds, uzvārds, skola.

Kristīnes Reinholdes darbs
Etiķete, kas aplikta plastmasas glāzītei

Rasas Ivanovas darbs
Vecākās grupas uzdevums — Iepakojuma dizaina izstrāde izdomātam produktam — veselīgam našķim (žāvētiem augļiem, sukādēm u.c.): jāizdomā/jāanalizē produkta izejvielas, garša, u.c.; jāizdomā nosaukums un grafiskais elements , kas raksturos veselīgo našķi; jāsacer apraksts; jāizdomā un jārealizē iesaiņojums – papīra iepakojums (tūta, maisiņš) našķim, kas ietver fona rakstu; jāizstrādā uzlīmes grafikas dizains.

Rasas Ivanovas darbs
Iesaiņojums — tūta un uzlīme.

Kristīnes Emerbergas darbs
Planšete A3 formātā, uz kuras attēlots: izdomātais produkta nosaukums + grafikas elements; īss produkta apraksts saistībā ar izvēlēto iesaiņojuma dizaina grafikas risinājumu; iepakojuma izklājums (A4 formāts), kurā ietverts nosaukums+ grafikas elements, fona raksts, informācija (sastāvs, ražotājs, u.c. pēc vēlēšanās); jāizstrādā uzlīmes grafikas dizains; autora vārds, uzvārds, skola.

Kristīnes Emerbergas darbs
Iesaiņojums — tūta un uzlīme.
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

« Uz sarakstu