Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Žurnālistu vizīte Dundagas novadā 30.11.2015. plkst. 13.26

26. XI, atsaucoties mūsu aicinājumam, mūsu novadā viesojās žurnālisti no «Neatkarīgās Rīta Avīzes», «TVnet», «Izglītības un Kultūras», «Talsu Vēstīm»,«Ļubļu», kā arī neatkarīgā žurnāliste un pārstāve no «Skaisto skatu aģentūras».

Uzaicinājuma mērķis — parādīt mediju pārstāvjiem, ka esam pieejami arī vēsajā laikā un arī ziemā ir daudz iespēju labi atpūsties.

Visu vienā dienā, turklāt īsā gaišajā laikā, nav iespējams parādīt, tādēļ šoreiz vairāk pievērsāmies Kolkais un Zilajiem kalniem. Mediju pārstāvji viesojās Kolkas «Ūšos», apvienojot patīkamo ar lietderīgo, jo sklandrauši un šprotmaizītes bija īsti laikā! Piestājām pie Zēņu dīķa, kopā ar Aldi Pinkenu iepazināmies ar jaunumiem Kolkas infrastruktūrā, apmeklējām Kolkas pareizticīgo baznīcu, izstaigājām Kolkasragu un uzkāpām putnu novērošanas tornī.

Tālāk ceļš veda uz Zilajiem kalniem, kur dabas gides Inas Braunas pavadībā ciemiņi apbrīnoja Ziemeļkurzemes «Siguldu» ar gravām un āpšu alām. Nervus kutinoša bija iespēja pa ziemīgajiem gravu ceļiem nokļūt pie Anša Roderta  «Mežlīdumos» uz pusdienām. Tālāk jau puskrēslā nonācām Dundagā, kur dārzkopības iespējās un gatavajos produktos dalījās Edīte Seipule, savukārt veselīgi siltas vilnas segas un spilvenus piedāvāja Jolanta Derkevica.

Uz šīs siltās nots atvadījāmies, un ceram, ka raksti par viesošanos mūsu novadā būs tikpat silti un aicinoši.

Alanda Pūliņa, tūrisma organizatore

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Žurnālistu vizīte Dundagas novadā

Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com