Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Žurnālistikas nometne jauniešiem 05.06.2017. plkst. 08.52

Jauniešu organizācija Avantis aicina līdz 9. jūlijam  jauniešus pieteikties starptautiskajai mediju nometnei «Young Media Sharks» http://youngmediasharks.eu/.

Jauniešus izvērtēs pēc radošā uzdevuma un motivācijas. Nometne notiks no 8. līdz 14. augustam Kuldīgā.  Tajā 50 spējīgākie un visvairāk motivētie jaunieši no Baltijas nedēļas garumā gūs unikālas zināšanas un praktiskās iemaņas labāko Vācijas, ASV, Ukrainas, Igaunijas un Latvijas mediju speciālistu pavadībā.

 No 13. jūnija Valmierā, Liepājā, Alūksnē, Kuldīgā un Daugavpilī notiks informācijas dienas, kur varēs sīkāk uzzināt par «Young Media Sharks» nometnes iespējām un iztaujāt iepriekšējo gadu dalībniekus. 

 «Šāgada «Young Media Sharks» nometnes tēma būs nozīmīga satura radīšana jauniešiem 21. gadsimtā — kā attīstīt ideju, rast finansējumu, kā veidot saturu, kas ne tikai iegūst popularitāti, bet ir arī sociāli nozīmīgs. Īpaša uzmanība šogad tiks vērsta uz jaunu multimediju formātu izveidi, kurus būtu iespējams realizēt arī citās valstīs, veidojot ilgtspējīgu sociālās uzņēmējdarbības modeli, kurā darbosies paši jaunieši.  Īpaši aicinām pieteikties jauniešus, kas nav pārliecināti vai šaubās par savām spējām. Pieredze rāda, ka tieši šie jaunieši ir vislielākie apslēptie talanti! Iedrošiniet pieteikties arī savus draugus vai paziņas, par kuriem jūs redzat — ir ķēriens rakstīšanā, fotografēšanā, pasākumu organizēšanā, ideju radīšanā, filmēšanā vai pat vienkārši spriedelēšanā,» saka nometnes idejas autore «Avantis» radošā direktore Ilona Bičevska.

Nometnē lekcijas un darbnīcas norisināsies angļu valodā. Jauniešiem būs unikāla iespēja praktiski apgūt jaunas zināšanas spilgtāko Latvijas un ārzemju profesionāļu vadībā, uzzināt viņu pieredzi un gūt ieskatu nozaru aizkulisēs.

Marija Rācene,
projekta koordinatore,
marija@avantis.lv,
tālr. 26192539

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com