Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Žurnālisti Dundagas novadā 16.05.2014. plkst. 10.44

Lai atklātu no jauna zemi pie divām jūrām, 13. V mūsu novadā viesojās žurnālisti no «Neatkarīgās Rīta Avīzes», «Rīgas Viļņiem», laikraksta «Auseklis», portāla «Rīga – 2014», interneta medija TVNET, žurnāla «Ļubļu» un neatkarīgā žurnāliste Tatjana Odiņa.

Paldies visiem, kas izrādīja mūsu novada savdabību un vērtumus: laipnajiem sagaidītājiem Kubalu skolā – muzejā, sklandraušu cepējai Elmai, «Pūpolu» saimniekiem par vizināšanu ar visurgājēju, Pāces vilnas fabrikas un piensaimnieku lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības «Dundaga» ļaudīm, Andrai un Martai Ratkevičai Šlīteres bākā, Mazirbes «Stūrīšu – Branku» un Pitraga «Krogu» saimniekiem. Liels paldies apbrīnojami izturīgajam šoferim Edgaram, kā arī gidei Inai, kas žurnālistus pavadīja no pašas Rīgas!


Alanda Pūliņa un Ance Remesa Dundagas Tūrisma informācijas centrā

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Žurnālisti Dundagas novadā

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com