Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ziemassvētku programma «Tilti sapņo par bezgalību» 26.11.2018. plkst. 15.49

21.decembrī plkst. 18.00  pilī  viesosies Nepieradinātā folka orķestris ar Ziemassvētku programmu «Tilti sapņo par bezgalību».

Biļešu iepriekš pārdošana, biļetes cena — 4 €, koncerta dienā — 5 €. Skolēniem  un pensionāriem  — 3 €. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

Ziemassvētki ir jēgpilna prieka un sevis atrašanas laiks.  Daba pēc vasaras pilnbrieda ieelpas nu sastingst dziļas izelpas stāvoklī, cauri kailiem kokiem un sasalušām upēm ļaujot cilvēkam ielūkoties dziļi sevī un uzcelt tiltu - tiltu, kas savieno rītdienu ar vakardienu, zināmo ar nezināmo, nesaprasto ar mīlēto.

Īpaši šim laikam Nepieradinātā folka orķestris sagatavojis programmu «Tilti sapņo par bezgalību» — reizē nopietnu un dzīvespriecīgi jautru pagāniskas un kristīgas tradīcijas saspēli. 

Grupa izvirzīta gada ierakstu balvai 2015 ( disks «Antarktīda kūst»), spēlējusi vadošajos festivālos «Positivus», «Rīgas ritmi», «Laba daba», kā arī pasaules mūzikas festivālos kaimiņvalstīs un festivālā «The Great Escape» Lielbritānijā. Sadarbojusies ar čellistu un komponistu Kārli Auzānu, perkusionistu Nilu Īli, dziedātāju Līgu Priedi, grupām «Autobuss debesīs», «Auļi» .u.c. Latvijas mūziķiem.

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
kultūra, pils
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com