Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ziemassvētku koncertprogramma «Lai nepietrūkst gaismas» 05.12.2018. plkst. 08.19

22. decembrī plkst. 16.00 Kolkas tautas namā  Inetas Rudzītes Ziemassvētku koncertprogramma «Lai nepietrūkst gaismas».

Ieejas biļete: 3 € iepriekšpārdošanā Kolkas pagasta pārvaldes kasē, 4 € koncerta dienā.

Ziemassvētki ir cilvēku iekšējās gaismas svētki. Mēs gaidām mirdzumu no iekšienes! No sevis, no tā, kas sevī. Un, kad uzmirdzēs raķešu gaisma un laukumos – egles, pasaules mirdzums televizorā žilbinās acis, tad ziniet un apzinieties, ka tie ir tikai mazi ārēji atspīdumi no tās nebeidzami milzīgās gaismas, kas mūsos jau ir, mūsos pašos no sākumu sākumiem.

Gan oriģinālas Ingus Feldmaņa gan arī visiem jau zināmas un mīļas Ziemassvētku melodijas jums šajos sirds siltuma svētkos izdziedās Ineta Rudzīte  akordeonistes Maritas Karpas un vijolnieces Lauras Zimkas pavadībā.

«Man pašai Ziemassvētki ir mīļākie svētki jau kopš bērnības, kurus parasti svinu kopā ar savu ģimeni, saviem mīļajiem. Manas meitas šos svētkus gaida ar nepacietību, jau sākot no oktobra, jo zina, ka būs skaista egle, rotājumu gatavošana, pirparkūku cepšana, dziesmas pie eglītes  un protams dāvanas. Vēlos ar skatītājiem dalīties dāvināšanas priekā, sniedzot to, kas pašai tuvs — savas mīļākās Ziemassvētku dziesmas». 

Kad tu uzsmaidi savam tuvākajam un piedāvā viņam savu roku, un ikreiz, kad tu apklusti, lai kādu uzklausītu, iestājas tavi Ziemassvētki.

 

Vokāls — Ineta Rudzīte, akordeons — Marita Karpa, vijole — Laura Zimka.

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
koncerts, kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com