Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ziemas jampadracis Dundagā 16.01.2017. plkst. 08.20

Arī Dundagā 14. I svinēja Pasaules sniega dienu, kurā ģimenes ar bērniem varēja piedalīties dažādās sportiskās nodarbēs — ziemas futbolā, ragaviņu ātrumtrases sacensībās, biatlonā, hokeja soda metienos, jautrajā kērlingā un citās.

Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas Slēpošanas federācija (LSF) aicina pašvaldības, skolas, bērnudārzus, sporta bāzes un citus aktīvās dzīves organizatorus rīkot «Pasaules sniega sienas 2017» pasākumus, lai kopīgi atzīmētu šos sniega svētkus. Pirms šī notikuma pasākuma rīkotājus katrā pašvaldībā aicina izplānot pasākumu programmu, popularizējot sportiskas aktivitātes ziemā svaigā gaisā. «Pasaules sniega diena 2017» norise iecerēta kā bezmaksas pasākumi, kuros visi dalībnieki no LSF saņem apliecinājumus un piemiņas veltes par dalību.

Tā mūsu Ziemas jampadrača noslēgumā ikviens dalībnieks saņēma apliecinājumu par piedalīšanos «Pasaules sniega dienā 2017», bet labākie — labākie medaļas un piemiņas balvas.

Liels paldies Ziemas jampadrača organizatoriem, atbalstītājiem un palīgiem, kā arī visiem dalībniekiem par aktīvu piedalīšanos pasākumā.

Īpašs paldies Dāvim Freimutam, Guntai Deģei un Ansim Zadiņam par atsaucību!

Sirsnīgs paldies pasākuma bilžu autoriem — Agnesei Bērzkalnei, Anetei Savickai un Valdim Šleineram.

Tamāra Kaudze,
Brīvā laika pavadīšanas centra vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Ziemas jampadracis Dundagā

Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com