Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ziedo Ukrainas civiliedzīvotājiem Talsu novadā! 29.03.2022. plkst. 11.17

Patlaban Talsu novadā uzturas 77 Ukrainas civiliedzīvotāji, no kuriem 36 ir bērni. Lai arī ar nepieciešamākajām lietām viņi ir nodrošināti, tomēr aktuālas kļūst citas vajadzības. Talsu novada pašvaldība aicina iedzīvotājus palīdzēt sagādāt cilvēkiem, kuri iebraukuši no Ukrainas, drēbes, brīvā laika pavadīšanas aprīkojumu un datortehniku.

No 23. marta līdz 11. aprīlim Talsu novada pašvaldība aicina ziedot sieviešu un bērnu drēbes un apavus (atbilstoši sezonai), dažādas galda spēles, krāsojamās grāmatas, kancelejas preces, piemēram, zīmuļus, flomasterus, aplikāciju papīru, līmi, dažādas puzles. Tāpat ģimenes novērtēs brīvā laika pavadīšanas aprīkojumu vai datortehniku.

Ziedojumus iespējams nogādāt noteiktās pašvaldības iestādēs attiecīgajos laikos un dienās. Saziedotās lietas tiks izmantotas Ukrainas civiliedzīvotāju, kuri šobrīd dzīvo Talsu novadā, vajadzībām.

Aicinām pārliecināties, vai iecerētā ziedotā lieta ir atbilstošā stāvoklī (tīra, nesaplēsta un funkcionējoša), lai to dāvātu labdarībai.

Tāpat aicinām atbalstīt ukraiņus ar pārtikas (ilgi uzglabājamām) un higiēnas precēm, nogādājot tās daudzfunkcionālajā centrā Zvirgzdos: šo labdarības akciju koordinē biedrība „Baložu pasts”, tās vadītāja Jana Biezā un Talsu novada Sociālais dienests. Būsim pateicīgi arī par finanšu līdzekļu ziedošanu, lai varam iegādāties gan medikamentus, gan tādas pārtikas preces, kas nav ilgi uzglabājamas:

Biedrība BALOŽU PASTS

LV58HABA0551040981861
SWEDBANK AS,
SWIFT kods: HABALV22
Mērķis: Ukrainas bēgļu atbalstam
 

Inita Fedko

 
 
Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
palīdzība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com