Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Volejbola sacensības Pācē 27.07.2016. plkst. 16.43

23. VII par Daiņa Derkevica piemiņas kausu volejbolā cīnījās 5 komandas: «Liepāja», «Lauzto spārnu fejas» no Mārupes un trīs no mūsu novada: «Pāce», «Dundaga» un «Ģenerāls».

No mūsējiem vislabāk veicās komandai «Ģenerāls», kurā spēlēja Ernests Salcevičs, Matīss Pētersons, Henrijs Bernāns, Jēkabs Avotiņš, Anete Alkšbirze un Krista Sustriņa un kas izcīnīja otro vietu. Starp spēlēm varēja mest šautriņas un basketbola soda metienus. Šautriņu mešanā vistrāpīgākais bija Matīss Peipiņš, savukārt basketbola metienos — Askolds Jānbergs, 3. vieta šajā aktivitātē Henrijam Jānbergam. Bija padomāts arī par bērniem piemērotām sportiskām nodarbēm. Katrs no viņiem saņēma pa kārumam un dāvanai.

Protams, neiztrūka tradicionālā, garšīgā zivju zupa, un noslēgumā balli spēlēja grupa Pagrabs: Gints  (ģitāra, balss) un Ģirts (basģitāra, balss) Jānbergi, Andris (sitamie instrumenti) un Ernests (ģitāra) Zviedri. 

Paldies pasākuma galvenajam rīkotājam Gintam Jānbergam un viņa palīgiem, kā arī finansiālajiem atbalstītājiem: Dundagas novada domei, būvfirmai «Būve RB&B», SIA «Auto kada», i/k Gintam Cirvelim, Arnim Nepartam un Hansam Herbstam.

Mans īpašais paldies Jānim Cirvelim par ziņām un fotogrāfijām no «Lāču kroga» Pācē!

Viņu uzklausīja Diāna Siliņa 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com