Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Vides dati» zinošai sabiedrībai. Kur iegūt? Kā izmantot? 02.06.2021. plkst. 09.28

Atzīmējot Pasaules vides dienu Latvijā, Valsts vides dienests (VVD) 4. jūnijā plkst. 10.00–11.30  straumēs tiešsaistes semināru «VIDES DATI zinošai sabiedrībai. Kur iegūt? Kā izmantot?». 

Latvijā ikvienam ir tiesības dzīvot labvēlīgā vidē un saņemt informāciju par vides stāvokli. Bet kur praktiski iegūt vides datus? Kādi vides un dabas dati ir pieejami publiski? Un kā tos izmantot, lai iestātos par sabiedrības tiesībām dzīvot tīrā vidē? Tiešsaistes seminārā atbildes uz šiem jautājumiem sniegs VVD, VSIA "Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs" (LVĢMC), kā arī Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) eksperti. Aicinām piedalīties seminārā un uzzināt, cik daudz un dažādi vides un dabas dati ir pieejami publiski un kā tos izmantot, lai iestātos par savām tiesībām dzīvot tīrā vidē!

Pasākuma laikā dalībniekiem būs arī iespēja saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par publiski pieejamiem vides datiem un to pielietošanu. Pielikumā lūdzam skatīt semināra programmu.

 Savukārt plkst.12.00 aicinām pieslēgties tiešsaistē vides dienesta gada balvas vides aizsardzībā «Zaļā izcilība 2021» svinīgajai balvu pasniegšanas ceremonijai. VVD 2015. gadā iedibināja gada balvu vides aizsardzībā “Zaļā izcilība”, kas tiek pasniegta uzņēmējiem – piesārņojošo darbību veicējiem par labu un izcilu sniegumu vides jomā.  Šogad balva tiks pasniegta sesto reizi un pirmo reizi tiks apbalvots arī izcilākais sadarbības partneris. Aicinām pieslēgties https://www.facebook.com/videsdienests un uzzināt, kuri Latvijas uzņēmumi ir izcilnieki vides aizsardzībā, un kurš partneris saņems balvu par izcilu sadarbību.

Tiešsaistes semināru «VIDES DATI zinošai sabiedrībai. Kur iegūt? Kā izmantot?», kā arī gada balvas vides aizsardzībā «Zaļā izcilība 2021» svinīgo pasniegšanu pēc pasākumiem būs iespējams noskatīties VVD Youtube kontā:

https://www.youtube.com/channel/UCLAmPQ2SW9iCUXTwI4Pgvaw

Kristīne Kļaveniece,
Valsts vides dienesta Sabiedrisko attiecību vadītāja

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Pievienotie faili
Semināra programma
Atslēgvārdi
daba
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com