Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vēstule no Valsts prezidenta 04.12.2015. plkst. 11.23

Pašvaldība saņēmusi Valsts prezidenta pateicības vēstuli.


 

Dundagas novada domes priekšsēdētājam Gunāram Laicānam

 

Godājamais Laicāna kungs!

 

Savā un Ivetas Vējones kundzes vārdā pateicos Jums, Jūsu kolēģiem un Dundagas novada iedzīvotājiem par laipno uzņemšanu šī gada 12. novembrī! Vizītes Latvijas novados allaž ir vērtīgas, jo ļauj klātienē ieraudzīt situāciju novadā un sastapt unikālus cilvēkus — kultūras un tradīciju kopējus, uzņēmējus, pašvaldības darbiniekus.

Paldies Dundagas novada domes deputātiem par ieskatu novada pārvaldības aktualitātēs. Jūsu pieredzē balstītais viedoklis ļauj izprast novadu atšķirīgos apstākļus, izaicinājumus, priekšrocības un vajadzības.

Paldies par viesmīlību uzņēmējiem, kuri, neskatoties uz grūtībām, strādā un rada darba vietas novada iedzīvotājiem — zivjrūpniecības uzņēmumam SIA «Līcis-93» un piensaimnieku lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajai sabiedrībai «Dundaga». Tāpat iedvesmojoši bija redzēt, kā savas vērtības uzņēmējdarbībā iedzīvina Pāces vilnas fabrikas īpašnieki un darbinieki un kā tiek apsaimniekots gleznainais Kolkasrags.

Apmeklējot Kolkas pamatskolu un Dundagas vidusskolu, sastapu mūsu valsts nākamos veidotājus — gudrus un zinātkārus skolēnus —, kā arī centīgus skolotājus, kuri savas pūles velta bērnu un jauniešu atbalstīšanai izglītības ceļā.

Pateicos arī par sirsnīgo programmu, ko bijāt sagatavojuši Ivetai Vējones kundzei. Atmiņā paliekoša bija viesošanās pirmsskolas izglītības iestādē «Rūķītis» un Dundagas bērnu dienas centra «Mājas», Kolkas Līvu centra «Kūolka» un Dundagas pils apmeklējums, kā arīi tikšanās ar novada sabiedriski aktīvajām sievietēm.

Lai Līvu krasts un tā spēks dod izturību arī Jums! Lai Dundagas novadā arvien vairāk jaunu ģimeņu, uzņēmumu un iekoptu stūrīšu! Darīsim Latviju drošu un stipru, katrs pēc vislabākās sirdsapziņas un spējām pildot savus pienākumus!

 

Patiesā cieņā,
Raimonds Vējonis

 

Rīgā 2015. gada 26. novembrī

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Vēstule
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com