Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Veselības nedēļa Dundagā 31.05.2017. plkst. 11.46

Pašā mācību gada izskaņā, 29. un 30. maijā,  Dundagas vidusskolas 1.—4. klašu skolēniem  notika Sporta diena, kurā bija jāveic vairāki uzdevumi.  Pirmkārt, sākumskolēni pārbaudīja savu fizisko sagatavotību, lecot ar lecamauklu, pievelkoties pie stieņa un atspiežoties. Otrajā uzdevumā katrai klasei bija jāizdomā teikums, kurā visi vārdi sākas ar vienu burtu. Bet  trešajā  uzdevumā  — jāsagatavo atklāšanas sauklis vai priekšnesums topošā āra trenažieru laukuma atklāšanas pasākumam. Mazie sākumskolēni ar visiem uzdevumiem tika galā veiksmīgi, un noslēgumā visi dalībnieki saņēma gardu pārsteigumu.

Sporta dienu Latvijas Veselības nedēļas laikā, kas šogad notiek no 29. maija līdz 4. jūnijam, rīkoja Dundagas vidusskolas sporta skolotāja Gundega Lapiņa sadarbībā ar Brīvā laika pavadīšanas centru. 

Otrs mūsu novada Latvijas Veselības nedēļas pasākums — bērnu riteņbraukšanas sacensības  — notiks sestdien, 3. jūnijā,  plkst. 13.00 Dundagas parkā.  Dundagas novada iedzīvotāji  veselības nedēļa piedalās otro gadu. Šis ir pasākums, kurā var piedalīties ikviens Latvijas iedzīvotājs neatkarīgi no vecuma, dzimuma un fiziskās sagatavotības līmeņa.

 

Inguna Pekmane

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Sporta diena «Mazajā skolā»

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com