Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ventspilī notiks Sarunu skolas LAMPA nodarbība 20.09.2019. plkst. 09.52

Kur rodas emocijas, tostarp dusmas? Kā mēs mēdzam savas emocijas izpaust destruktīvā veidā, pašiem to pat nepamanot? Ja esat domājuši par šiem jautājumiem, pievienojieties ārsta-psihoterapeita Artūra Miksona nodarbībai «Kāpēc tu man besī? No kurienes rodas dusmas…», kas notiks Sarunu skolā LAMPA 23. septembrī plkst. 17.30 Ventspils bibliotēkā Akmeņu ielā 12. Dalība ir  bez maksas.

Nodarbībā uzzināsiet, kāpēc citiem izdodas mūs sadusmot un kā pēc iespējas vieglāk un konstruktīvāk paust savas emocijas, lai ne fiziski, ne psihiski nekaitētu sev un nenodarītu pāri citiem.

Dusmu anatomiju atklās Artūrs Miksons – Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas katedras docētājs. Studenti, kuri viņa vadībā apguvuši psihosomatiku, psihisko veselību, psihoterapiju u. c., atzinuši Artūru Miksonu par vienu no interesantākajiem RSU pasniedzējiem. Papildus tam viņš publicējis dažādus zinātniskos rakstus, piedalījies daudzos semināros un konferencēs Latvijā un ārzemēs un ikdienā strādā gan ar pieaugušajiem, gan pusaudžiem.

Artūra Miksona nodarbības izpelnījušās atzinību jau vairākos Sarunu skolas LAMPA pasākumos, norāda nodarbību cikla atbalstītāja – British Council pārstāvniecības Latvijā – vadītāja Zane Matesoviča. “Mēs, British Council, iestājamies par cieņpilnām attiecībām un dažādības respektēšanu, kas ir būtiskas 21. gadsimta prasmes, tādēļ iesakām ikvienam atrast laiku un doties uz šo nodarbību. Mūsdienu straujajā dzīves ritmā, kad mēdzam dzīvot no termiņa līdz termiņam, reizēm mūsu emocijas ir tik sakāpinātas, ka nespējam tās paust konstruktīvi. Šajā lekcijā ikvienam būs iespēja uzzināt, no kurienes rodas dusmas, kā izprast savas emocijas un kā reaģēt, lai nekaitētu apkārtējiem,” uzsver Zane Matesoviča.

Ieeja ir bez maksas, uzrādot biļeti drukātā veidā vai viedtālrunī, kam varat pieteikties šeit: https://www.festivalslampa.lv/lv/sarunu-skola. Ierašanās no plkst. 17.15.

Sarunu skola LAMPA ir praktisku nodarbību cikls, ko Sarunu festivāls LAMPA piedāvā festivāla starplaikā – pavasara un rudens sezonā. Šajā rudens semestrī četras nodarbības notiek Rīgā, bet sešas – dažādās Latvijas pilsētās. Sarunu skolas mērķis ir izkopt demokrātiskas sarunāšanās kultūru Latvijā.  Mācoties sarunāties cieņpilni, argumentēti, uzklausot vienam otru un pieņemot, ka katram viedoklim ir tiesības pastāvēt, neatkarīgi no tā, vai tas sakrīt ar mūsējo, ikviens interesents nodarbību laikā varēs gūt praktiskas iemaņas veiksmīgākai saskarsmei ar līdzcilvēkiem. Nodarbība Ventspilī tapusi sadarbībā ar British Council pārstāvniecību Latvijā, Valsts kultūrkapitāla fondu un Ventspils bibliotēku.

 

Papildu informācija:

 

Ilze Samīte

Laura Zvejniece

Sarunu skolas LAMPA vadītāja

Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS

Sarunu festivāla LAMPA komunikācijas vadītāja, Deep White

Tālr.:  27733559

Tālr.: 26036329

E-pasts: ilze.samite@fondsdots.lv

E-pasts: laura@deepwhite.lv

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com