Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Velobrauciens «Baron bōgans» 22.06.2022. plkst. 10.42

9.jūlijā, sestdienā, plkst. 10.00 aicinām brīvdienu pavadīt aktīvi un piedalīties velobraucienā «Baron bōgans», kas ved pa Dundagas tuvāko apkārtni.

Brauciena laikā iepazīsim Dundagas apkārtni un Krišjāņa Barona dzīves ceļiem, ciemosimies viņa dzimtas atzara ģimenē, baudīsim lauku ceļu romantiku, smaržas un skaņas. Būs iespēja nogaršot sklandraušus. Un galvenais – vienkārši atpūtīsimies!

Velobraucienā aicināts ikviens, īpaši ģimenes ar bērniem, tomēr jāpatur prātā, ka maršruta garums ir ap 40 km. Braukšanas temps gan būs mierīgs un nesteidzīgs, tomēr apsveriet savus spēkus, enerģiju un izturību, vēlama ir velo pieredze un iekšējā gatavība. Maršruta laikā tiks piedāvāta alternatīva braukt 20 km apli.

Brauciena laikā paredzēta piknika pauze (piknika maizītes jāņem līdzi pašiem!) un pa ceļam noderēs kāds našķis enerģijai, īpaši padomājam par ūdens rezervēm.

Praktiska informācija:

  • Pulcēšanās: pie Dundagas pils 9.45, braucienu sāksim 10.00.
  • Garums: 40 km.
  • Ilgums: līdz 5h
  • Ceļa segums: asfalts, grants, meža un lauku ceļi.
 

Dalībniekiem nepieciešams  tehniskā kārtībā esošs velosipēds un piemērots apģērbs. Līdzi jābūt ūdens pudelei un kādai apēdamai enerģijas devai.

Brauciena dalībniekus aicinām līdzi ņemt skaidro naudu, jo paredzētas papildus izmaksas Kubalu skolas apmeklējumam, Zemnieku saimniecības «Jumari» apskatei un sklandraušu iegādei. Samaksāšana brauciena dienā pasākuma vadītājam.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, zvanot vai rakstot +371 27160889 (Edgars) vai aizpildot pieteikšanās anketu: https://forms.gle/GMsgNehzTZHuZo1g9

 

Dundagas Tūrisma informācijas centrs sadarbībā ar sporta organizatoru

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com