Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vēl nedēļu var pieteikties platību maksājumiem 16.05.2016. plkst. 17.15

Lauku atbalsta dienests (LAD) atgādina, ka vēl nedēļu, līdz 23. V, lauksaimnieki var pieteikties platību maksājumiem bez atbalsta samazinājuma, iesniedzot vienoto iesniegumu LAD Elektroniskajā pieteikšanās sistēmā (EPS) .

  •   Ja lauksaimnieks 2015. gadā pieteicās Mazo lauksaimnieku atbalstam,tad arī šogad ir jāpiesakās šī atbalsta maksājuma saņemšanai, iesniedzot vienoto iesniegumu.
  •   Parakstīts līgums par EPS lietošanu vai pieteikta lauku blokuprecizēšana nenozīmē, ka ir iesniegts vienotais iesniegums platībumaksājumu saņemšanai 2016. gadā. Lūdzam iesniegt Vienoto iesniegumu EPS!

Atgādinām, ka vienotajiem iesniegumiem, kas iesniegti pēc 23. V, bet ne vēlāk kā 15. VI, atbalstu samazina par 1% par katru nokavēto darbadienu. Iesniegumus, kas iesniegti pēc 15. VI, noraidīs. Izņemot gadījumus, ja  iesniegumu līdz 15. VI nebija iespējams iesniegt ārkārtas apstākļu dēļ.

Līdz 2. V lauksaimnieku iesniegtie bloku precizēšanas pieprasījumus izskatīs līdz 10. VI. LAD atgādina — lai nepielemtu kavējuma sankcijas, līdz 23. V visiem klientiem EPS ir jāiesniedz vienotais iesniegums platību maksājumu saņemšanai, norādot atbalsta veidus, kuriem lauksaimnieks vēlas pieteikties. Tas ļaus bez sankcijām vēl līdz 15 VI iesniegumus labot.

Kristīne Ilgaža,
LAD Sabiedrisko attiecību daļas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
lauksaimniecība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com