Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vecāki rāda lugu bērniem 16.03.2016. plkst. 16.56

8. III bērnudārza «Kurzemīte» grupiņa «Taurenītis» apliecināja, ka vecāku un bērnu kopā būšanas prieks un no «Dunduriņa» radusies ideja iesaistīt vecākus — veidot un rādīt priekšnesumus saviem bērniem — dzīvo.

Vispirms zālē pulcējās māmiņas, tēti un vecmāmiņas, lai noskatītos bērnu demonstrēto ekomodi. Tur nu netrūka ne nieka! Pirmais kā grupiņas un pavasara vēstnesis izspurdza taurenītis. Bija gan alu cilvēks, gan bruņinieks, gan disko karalis, gan reperis, gan smaidīgais robotiņš, gan nedaudz nopietnāks transformers — mašīna, kas pārvēršas par robotu. No meiteņu rādītajiem apģērbiem man visvairāk patika romantiskie un ekstravagantie tērpi, kā arī tērpu ansamblis melnbaltajā salikumā. Visinteresantākais, protams, bija tas, ka tērpi vai to detaļas bija darinātas no otrreizējiem materiāliem. Bija gan svārki, gan apmetnis, kas veidots no žalūzijām, repera apģērbā bija izmantoti «Top!» maisiņi, kādas meitenes tērpu rotāja žāvētu ābolu krelles. Taču manas vislielākās simpātijas izpelnījās Grētas melnais kaķis, darināts no melna plastmasas maisa. Tas bija tik izteiksmīgs!

Bērnu uzstāšanos komentēja audzinātāja Līga Enzele, bet mazos uz skatuves pavadīja otra audzinātāja Monta Bērente un audzinātāju palīdze Lienīte Sirkele. Arī viņas bija tērpušās atbilstīgi ekomodei. Bērnu apģērbu tapšanā, protams, savu izdomu un roku bija pielikušas mammas.

Muzikālo izrādi «Kas man par to būs» sadarbībā ar abām audzinātājām un mammām bija iestudējusi skolotāja Inga. Tajā darbojās Zaķis, Ezēns, Lapsa, Vāvere, Vārnas, trīs Peles un Pūce, lomās iejūtoties māmiņām Zanei Grīnītie, Agitai Sakovičai, Signei Šeptei, Mārītei Maulai, Līgai Paegleskalnei, Jolantai Liepiņai, Jolantai Derkevicai un Anitai Šulcei, kā arī audzinātājai Līgai un mūzikas skolotājai Ingai Apškrūmai. Lāča loma bija uzticēta Laines brālim Mārtiņam Blūmentālam. Katrs aktieris bija piedomājis, kā ar tērpa palīdzību atbilstošāk un interesantāk izskatīties savā tēlā. Lai radītu vajadzīgo gaisotni, vecāki bija sarūpējuši arī dažādas dekorācijas. Noslēgumā lomās iesaistītie aicināja bērnus kopīgi izkustēties Ingas vadībā.

«Pienenītes» grupas audzinātāja Inta Grīnīte, novērtējot padarīto, sacīja: «Ir pagājušas tikai 20 minūtes uzstājoties, bet jūs gatavojoties esat ieguldījuši tādu darbu! Varbūt jūs to parādīsiet arī pārējiem?» Vecāki uzaicinājumam ir piekrituši, un 17. III ludziņu parādīs visai bērnudārza saimei.

Diāna Siliņa

Autores foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
bērnudārzs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com