Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vasarā top Lieldienu dekori 02.07.2018. plkst. 11.24

Dundagas vidusskolas skolniece Elēna Ozoliņa  jūnijā skolēnu nodarbinātība vasaras programmā strādāja radošu darbu — apgleznoja desmit stiklplasta olas, kuras izmantos nākamā gada Lieldienu dekoriem.

Tā kā Elēna ar labiem panākumiem ir absolvējusi Dundagas Mākslas un mūzikas skolu, radās doma, ka skolēnu vasaras nodarbinātības laikā Elēna savu mākslinieces talantu varētu izmantot Dundagas svētku noformējuma izgatavošanai  —  apgleznot stiklplasta olas. Mēneša laikā ideja pilnībā tika realizēta un ir tapuši desmit krāsaini Lieldienu dekori.  

Kā atzīst Dundagas Mākslas un mūzikas skolas pasniedzēja Dace Čodera, darbs bija nopietns un prasīja profesionālas iemaņas. Procesa sākumā Elēna iepazinās un izpētīja latvju zīmes un rakstus.  Izvēlējās zīmes, ko attēlot uz dekoriem. Tad izveidoja desmit krāsainas skices — katrai olai savu. Skicēs risināja joslu platuma un kolorīta ritmu un rakstu izvietojumu. Un tikai tad sākās pacietīgs darbs, līdz olas ieguva krāsainas joslas un filigrānus rakstus.

Dace Čodera atzinīgi vērtē Elēnas veikumu, jo Elēna darbā ieguldījusi lielu pacietību un pierādījusi savu profesionālo varēšanu.

Šogad  skolēnu nodarbinātības programmā Dundagas novadā ir iesaistījušies 30 skolēni, kuri  galvenokārt ir nodarbināti  dažādos labiekārtošanas un teritorijas sakopšanas darbos.

 

Inguna Pekmane,
sabiedrisko attiecību speciāliste

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
skola
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com