Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Valters Napskis — 3. vietas laureāts 03.06.2022. plkst. 11.39

Dundagas Mākslas un mūzikas skola kopā ar klarnetes spēles 3. klases audzēkni Valteru Napski,  viņa skolotāju Jāni Popeli un koncertmeistari Daci Šmiti priecājas par iegūto 3. vietu  XI Starptautiskajā mazpilsētu un lauku mūzikas skolu konkursā pūšaminstrumentu spēles audzēkņiem «Ozolnieki 2022».

Konkursā piedalījās 91 dalībnieks no 41 Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Ukrainas skolām. To vērtēja profesionāla žūrija, kuras sastāvā bija izpildītājmākslinieki, orķestra mūziķi, diriģenti un skolotāji. Valteram šis bija pirmais konkurss, arī pirmā nopietnā uzstāšanās, jo iepriekšējos divus  gadus daudz  esam mācījušies attālināti un koncertdarbība nav notikusi.

Paldies arī Valtera vecākiem par atbalstu un motivēšanu apgūt klarnetes spēli, jo mācoties profesionālās ievirzes programmā, tas  ir ļoti svarīgi. Valters ir saņēmis ielūgumu piedalīties Izcilāko izglītojamo vispārējā, profesionālās ievirzes un interešu izglītībā godināšanas pasākumā Talsu Tautas namā 8. jūnijā, kur saņems arī pelnīto naudas balvu. Pedagogs un koncertmeistare tiks godināti un saņems balvas rudenī.

Radošus panākumus arī turpmākos konkursos, bet vispirms jauku, saulainu, aktīvu vasaru Valteram un visiem pārējiem Dundagas Mākslas un mūzikas skolas audzēkņiem!

Inga Šmēdiņa,
Dundagas MMS Mūzikas nodaļas vadītāja.

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
DMMS
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com