Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Vakanču gadatirgus Ventspilī 02.05.2017. plkst. 14.29

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) jau ceturto gadu visā Latvijā rīkos reģionālos vakanču gadatirgus. Kurzemē vakanču gadatirgus notiks 17. maijā Ventspilī no 10.00 līdz 13.00 Kultūras centrā Kuldīgas ielā 18.

Vakanču gadatirgos ar NVA un darba devēju starpniecību darba meklētājiem piedāvās katrā reģionā  pasākuma norises brīdī aktuālās vakances.  Vienlaikus tā ir iespēja darba meklētājiem klātienē tikties ar potenciālajiem darba devējiem, iegūt plašu informāciju par darba un apmācību iespējām Latvijā un ārzemēs, rast atbildes uz daudziem ar darbu un profesionālo izaugsmi saistītiem jautājumiem un NVA pakalpojumiem. Darba devējiem savukārt dalība vakanču gadatirgos ir lieliska iespēja prezentēt savu uzņēmumu, informēt darba meklētājus par vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām uzņēmumā, klātienē veikt pirmās darba intervijas ar sev piemērotākajiem kandidātiem u. tml.

Dalība vakanču gadatirgū gan darba devējiem, gan ikvienam apmeklētājam ir bez maksas.

Lai pieteiktos dalībai, darba devējam jāsazinās ar tuvāko NVA filiāli  un jāpiesaka vakance (telefoniski, e-pastā vai personīgi NVA filiālē).

 

Evita Simsone,
Nodarbinātības valsts aģentūras direktore

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
darbs
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com