Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Uzticības tālrunis 116111 atsāk informatīvo akciju pret seksuālo vardarbību 06.04.2016. plkst. 08.22

Lai cīnītos pret seksuālo vardarbību un palīdzētu to atpazīt, kā arī mazinātu notikušas vardarbības, Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas Bērnu un pusaudžu uzticības tālrunis 116111 katru gadu rīko informatīvo akciju «Vardarbība nav mazs noslēpums. Runā par TO!».

Šogad akcijas pirmā daļa norisināsies no 6. līdz 13. IV, un tās laikā ikviens varēs  zvanīt uz tālruni 116111 un ziņot par seksuālās vardarbības gadījumiem pret bērniem, saņemt profesionālas psiholoģiskās konsultācijas un atbalstu, kā arī nepieciešamo informāciju.

Pirmo reizi šādu kampaņu Uzticības tālrunis 116111 rīkoja 2013. gadā. Sarežģītākie akcijas laikā izskatītie jautājumi bija saistīti ar ilgstošu seksuālo vardarbību ģimenē, fizisku un emocionālu vecāku vardarbību, bērnu pamešanu novārtā ģimenē, kā arī vecāku problēmām ar alkoholu.

Skatot aizvadīto akciju rezultātus, var secināt, ka seksuālā vardarbība ir viena no pašām smagākajām tēmām, par ko cietušie bieži vien atsakās runāt vai arī mēdz mainīt iepriekš sniegto informāciju. Tieši tāpat seksuālās vardarbības upuri mēdz noliegt notikušās vardarbības aktu, kā arī atsakās no palīdzības.

 Uzticības tālrunis 116111 ir bezmaksas tālruņa līnija, zvanot gan no fiksētā, gan mobilā telefona.

 Uzticības tālruni var sazvanīt visu diennakti.

 

Sīkāk Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vietnē

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com