Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Uzsākts rēķināt nekustamā īpašuma nodokli 2015. gadam 23.01.2015. plkst. 07.28

Pašvaldība ir uzsākusi aprēķināt nekustamā īpašuma nodokli (NĪN) 2015. gadam, un maksāšanas paziņojumus nosūtīs  nodokļa maksātājam vai tā pilnvarotai personai līdz 15. II  Ja maksāšanas paziņojums laikā nav saņemts, lūdzam par to informēt Dundagas novada pašvaldības NĪN administratoru.

Lai iegūtu aktuālo informāciju par nekustamā īpašuma nodokli, izmantojiet portālu www.epakalpojumi.lv.

Ja nodokļa maksātājs nav deklarējis dzīvesvietu likumā noteiktā kārtībā un nav paziņojis adresi, kurā viņš ir sasniedzams, kā arī nodokļa maksātājs nav informējis par maksāšanas paziņojuma nesaņemšanu, maksāšanas paziņojumu nenosūta, bet NĪN aprēķins stājas spēkā 22. III.

NĪN maksātājam – juridiskai personai – mēneša laikā no NĪN maksāšanas pienākuma rašanās brīža ir turpmākai saziņai ar NĪN administratoru jāpaziņo pašvaldībai sava elektroniskā pasta adrese.


Lai nekrātu papīru kaudzes un nepiesārņotu vidi, aicinām juridiskās un fiziskās personas – NĪN nodokļa maksātājus – pieteikties maksāšanas paziņojumu saņemt savā e-pastā. To var izdarīt portālā www.epakalpojumi.lv.


Nodokļa maksātāji var pieteikties saņemt atgādinājumu par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņa tuvošanos e-pastā vai ar īsziņu uz mobilo tālruni. Pieteikties pakalpojumam portālā www.epakalpojumi.lv. Atgādinājuma vēstuli uz norādīto e-pastu izsūts septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet īsziņu  — maksāšanas termiņa dienā.


 

Līga Apine,
pašvaldības nekustamā īpašuma nodokļa administratore,
liga.apine@dundaga.lv, 63237856, 25446570.Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
nodokļi
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com