Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Uzsākti ūdenssaimniecības būvdarbi Kolkā 23.07.2014. plkst. 09.29

ERAF līdzfinansētā projekta «Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Dundagas novada Kolkas pagasta Kolkas ciemā» būvdarbi uzsākti

7. VII Kolkā SIA «Kolkas ūdens» un pilnsabiedrība «Talsu partneri» parakstīja būvdarbu līgumu «Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Dundagas novada Kolkas pagasta Kolkas ciemā»  Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansētajam projektam «Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Dundagas novada Kolkas pagasta Kolkas ciemā», nr .3.DP/3.4.1.1.0/13/APIA/CFLA/052/093.

SIA «Kolkas ūdens» būvdarbu iepirkumā «Būvdarbi projektam «Ūdenssaimniecības infrastruktūras attīstība Dundagas novada Kolkas pagasta Kolkas ciemā»» ar iepirkuma komisijas lēmumu līguma slēgšanas tiesības ir piešķirtas pilnsabiedrībai «Talsu partneri» par būvdarbu kopējo cenu 463 984,58 € bez PVN. Būvdarbu līgums ir noslēgts 7. VII, un tie ir uzsākti.

Savukārt būvuzraudzības pakalpojumus iepirkuma procedūras rezultātā sniegs SIA «Firma L4» par pakalpojuma kopējo cenu 7350,00 € bez PVN. Arī būvuzraudzības pakalpojumu līgums noslēgts 7. VII.

SIA «Kolkas ūdens» kopumā ir gandarīta, ka veiksmīgi ir izdevies uzsākt projekta ieviešanu, jo būvatļauja ir saņemta un uzņēmējs var sākt būvdarbus. Plānots, ka tie jāpabeidz 5 mēnešos. Aicinām Kolkas iedzīvotājus būt saprotošiem būvdarbu laikā, jo rezultātā iedzīvotāji iegūs kvalitatīvāku ūdeni un kvalitatīvu notekūdeņu attīrīšanu.

 

Aigars Kehers

 

 

Ieguldījums tavā nākotnē, logotips

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
ūdens
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com