Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Izsūtīs nodokļa uzrēķinus par neapstrādāto lauksaimniecības zemi 29.11.2021. plkst. 15.38

Līdz gada beigām pašvaldība izsūtīs nodokļa uzrēķinus par 2021. gadā neapstrādāto lauksaimniecības zemi.

Nomaksāt NĪN būs iespējams pašvaldības kasēs Dundagā un Kolkā, kad tās atsāks strādāt pēc epidemioloģisko ierobežojumu mīkstināšanas  bankā, internetbankā, kā arī portālānwww.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

Maksājot internetbankā, būtiski ir pārliecināties, vai pārskaitījums adresēts pašvaldībai, kas izsūtījusi paziņojumu par NĪN nomaksu. Jāpārskaita uz kādu no tiem pašvaldības kontiem, kas norādīti sagatavotajā maksāšanas paziņojumā. Lūdzu pārbaudiet saņēmēja nosaukumu! Tam jābūt «Dundagas pagasta pārvalde»! Citādi a/s «Swedbank» pārskaitījums nenotiks.

Droši un ērti NĪN ir nomaksāt portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams samaksāt arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Atbilstoši 2021. gada 13. marta grozījumiem likuma «Covid-19ninfekcijas izplatības seku pārvarēšanas likums» 5. pantā, par 2021. taksācijas gadam aprēķināto nekustamā īpašuma nodokļa maksājuma kavējumu likuma «Par nodokļiem un nodevām» 29. panta otrajā dala noteikta nokavējuma nauda netiek aprēķināta, ja maksājums ir veikts līdz 2021. gada 31. decembrim.

Būtiski ņemt vērā, ja 2021. taksācijas gadam aprēķinātais nekustamā īpašuma nodokļa maksājums līdz 2021. gada 31. decembrim nav veikts, nodokļa maksājumam, sākot ar 2022. gada 1. janvāri, tiek aprēķināta nokavējuma nauda likuma noteiktajā apmērā.

Izmantojiet iespēju saņemt nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojumu elektroniski e-pastā.

 

Sintija Gāliņa,
Nekustamā īpašuma nodokļa administratore
tel.: 25446570

 

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com