Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Uzņemšana Talsu biznesa inkubatorā 22.08.2018. plkst. 10.05

No 3. līdz 19. septembrim pieņem pieteikumus uzņemšanai Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Talsu biznesa inkubatorā.

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Talsu biznesa inkubators informē, ka nākamā kārta komersantu uzņemšanai inkubācijā norisināsies 2018. gada oktobrī. Pieteikumi jāiesniedz Talsu biznesa inkubatorā klātienē vai elektroniski parakstīti uz e-pastu liaa@liaa.gov.lv, no 3. līdz 19. septembrim. Pieteikuma forma atrodama http://www.liaa.gov.lv/lv/inkubatori.

Atgādinām, ka LIAA Talsu biznesa inkubatorā inkubācijā var iestāties komersanti, kas ir jaunāki par 3 gadiem, un gūt atbalstu – gan finansiālu (50% līdzfinansējumu dažādām izmaksām, kas uzņēmumam rodas), gan nefinansiālu (bezmaksas apmācības un konsultācijas, t.sk. individuālas viens pret viens konsultācijas ar jomas ekspertiem par biznesa stratēģiju, marketingu, finansēm).

Komersantiem, kas pretendē uz dalību inkubācijā, jābūt reģistrētiem vai faktiski jādarbojas Talsu, Dundagas, Rojas vai Mērsraga novados, kā arī to darbības nozarei ir jābūt atbalstāmai. Neatbalstāmās nozares ir: primārā lauksaimniecība, zvejniecība/akvakultūra, tirdzniecība, nekustamie īpašumi, azartspēles, transports un loģistika.

Savukārt uzņemšana pirmsinkubācijā norit nepārtraukti. Pirmsinkubācijā var iesaistīties arī fiziskas personas ar biznesa ideju. Fiziskām personām inkubatorā pieejamas bezmaksas konsultācijas un apmācības par biznesa tēmām, kā arī strādāšana koprades telpās Kalna ielā 4, Talsos.

Dalība gan pirmsinkubācijā, gan inkubācijā ir bez maksas.

LIAA inkubatoru programmas mērķis ir atbalstīt jaunu, dzīvotspējīgu un konkurētspējīgu komersantu izveidi un attīstību Latvijas reģionos, nodrošināt fiziskas personas un komersantus ar uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai nepieciešamo vidi, konsultācijām, apmācībām un pasākumiem par vispārīgiem uzņēmējdarbības jautājumiem, mentoru atbalstu un grantu līdzfinansējumu. Sīkāk par inkubatoru programmu var lasīt šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/inkubatori. Sīkāk par LIAA Talsu biznesa inkubatoru var uzzināt facebook lapā @LIAATalsi, kā arī zvanot 62400904 ai rakstot uz talsi@liaa.gov.lv

.

 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
uzņēmējdarbība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com