Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Uzlabo atbalsta piešķiršanas kārtību piekrastes zvejniekiem 10.02.2017. plkst. 13.15

7. II  valdība atbalstīja Zemkopības ministrijas sagatavotos grozījumus noteikumos, kas nosaka atbalsta piešķiršanas kārtību Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda (EJZF) pasākumā «Pievienotā vērtība, produktu kvalitāte un nevēlamu nozveju izmantošana».

Lai sekmētu zvejniecības nozares konkurētspēju un kārtību Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda  līdzfinansējuma ieguldīšanu, Zemkopības ministrija ir sagatavojusi  grozījumus noteikumos, kas nosaka atbalsta piešķiršanas kārtību EJZF pasākumā «Pievienotā vērtība, produktu kvalitāte un nevēlamu nozveju izmantošana».  Grozījumi atbalsta piešķiršanas kārtībā noteikts, ka ir pieļaujama arī pamatlīdzekļa papildu iegāde gadījumos, kad atbalsta pretendenta rīcībā esošais pamatlīdzeklis vēl nav sasniedzis 10 gadu vecumu, taču ar nosacījumu, ka atbalsta pretendenta rīcībā esošais pamatlīdzeklis tiek saglabāts noteiktu periodu.

Atbalsta piešķiršanas kārtībā precizēts, ka publiskais finansējums 80 % apmērā pienākas tikai par tām attiecināmajām izmaksām, kas ir saistītas ar piekrastes zveju. Tāpat jaunā kārtība paredz palielināt attiecināmo izmaksu summas griestus vienam atbalsta pretendentam 2014.–2020. plānošanas periodā līdz četriem miljoniem eiro līdzšinējo trīs miljonu eiro vietā.

Atbalsta piešķiršanas kārtībā veikti arī citi tehniski precizējumi. Uz atbalstu pasākumā «Pievienotā vērtība, produktu kvalitāte un nevēlamu nozveju izmantošana» var pretendēt biedrības, kurās ne mazāk kā trīs biedru komercdarbības joma galvenokārt ir zvejniecība, izņemot komerciālo zveju iekšējos ūdeņos.

Vairāk par to skatiet Zemkopības ministrijas tīmekļa vietnē.


Viktorija Kalniņa,
sabiedrisko attiecību speciāliste,
tālrunis: 67027622,
viktorija.kalnina@zm.gov.lv

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
zivsaimniecība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com