Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ugunsdzēsēji rīko atvērto durvju dienu 09.05.2017. plkst. 09.00

Atvērto durvju dienā 17. maijā no plkst. 10.00 līdz 19.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests aicina ikvienu interesentu nākt ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Kurzemē — Dundagā, Liepājā, Priekulē, Aizputē, Saldū, Skrundā, Kuldīgā, Alsungā, Ventspilī, Piltenē, Talsos, Sabilē un Rojā! Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus iepazīstinās ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīs ugunsdzēsēju depo un parādīs VUGD tehniku, kā arī ļaus izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju aizsargtērpu, sniegs atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem, atgādinās par drošību un pastāstīs par iespējām nākotnē kļūt par ugunsdzēsēju glābēju.

Jau šobrīd ļoti daudz izglītības iestādes ir pieteikušas savu apmeklējumu, tāpēc aicinām visus interesentus pieteikties laikus, sazinoties ar VUGD daļu un posteņu kontaktpersonām. Dundagā — pie Kaspara Vaivoda pa tālruni 26655358. (Pilnu sarakstu skatīt http://vugd.gov.lv/files/textdoc/ADD_kontaktpersonas.pdf).

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un ugunsdzēsības Latvijā 152. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) atvēro durvju dienu rīko jau sesto gadu visās VUGD daļās un posteņos, kā arī Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledžas Praktisko mācību nodaļā.

Anete Strazdiņa,
VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste
Tel.: 22307684, anete.strazdina@vugd.gov.lv

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com