Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Ūdenssaimniecības attīstības projekts ir noslēdzies 30.04.2021. plkst. 15.07

Kopš ekspluatācijā ir nodoti kanalizācijas un ūdensvadu tīkli, kuri tika izbūvēti Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētajā projektā Nr. 5.3.1.0/17/I/028 «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Dundagā II kārta». Pie šiem izbūvētajiem ūdenssaimniecības tīkliem pieslēgumus izveidojuši 153 iedzīvotāji.

Aicinām Priedaines, Dakterlejas, Uzvaras, 1905. gada, Vīdales un Raiņa ielas iedzīvotājus, kuri vēl nav nodrošinājuši pieslēgumus izbūvētajiem ūdenssaimniecības tīkliem, aktīvāk sazināties ar SIA «Ziemeļkurzeme», lai vienotos par pieslēgumu izbūves kārtību un termiņiem!

Projekta mērķis ir attīstīt un uzlabot ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt pieslēgšanās iespējas, vienlaikus uzlabojot vides kvalitāti un nodrošinot iedzīvotājus ar normatīvu prasībām atbilstošu dzeramo ūdeni. Projektā izbūvēts jauns 3,19 km garš kanalizācijas tīkls, 0,81 km garš kanalizācijas spiedvads, trīs jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas un 1,1 km garš ūdensvada tīkls, nodrošinot, ka izbūvētajam kanalizācijas tīklam kopumā varēs pieslēgties 208 iedzīvotāji, bet ūdensvada tīklam — 64 iedzīvotāji.

 

Andrejs Bāliņš.,
SIA «Ziemeļkurzeme» valdes loceklis

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
Ūdenssaimniecība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com