Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Tuvojas nekustamā īpašuma nodokļa 2. termiņš 19.06.2020. plkst. 12.53

Pašvaldība atgādina, ka līdz 30.06.2020. ir jāsamaksā nekustamā īpašuma nodokļa 1. un 2. maksājums, kura samaksas termiņš ir 30.06.2020. Pēc 30.06.2020. tiks atsākta nokavējuma naudas aprēķināšana.

Šobrīd nomaksāt nekustamā īpašuma nodokli iespējams gan skaidrā naudā pašvaldības kasē, gan bezskaidrā naudā ar norēķiniem bankā, internetbankā, portālā www.epakalpojumi.lv un www.latvija.lv.

Droši un ērti NĪN ir nomaksāt portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Abos portālos pieejami pašvaldību banku konti NĪN samaksai, kā arī nodokļa maksātājam automātiski uzrādās visa nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai. Portālā www.epakalpojumi.lv iespējams veikt nomaksu arī par citas fiziskas vai juridiskas personas īpašumiem.

Nodokli aicinām samaksāt laicīgi, jo saskaņā ar likumu par laikā neveiktu maksājumu tiek aprēķināta nokavējuma nauda 0,05% apmērā no nesamaksātās summas.

Aicinām visus nekustamā īpašuma nodokļa maksātājus, kas ikdienā korespondencei lieto e-pastu, iesniegt pašvaldībai informāciju par e-pasta adresi! Tas atvieglotu nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas paziņojuma nosūtīšanu turpmāk. Informāciju par e-pastu var  nosūtīt nin@dundaga.lv vai iesniegt pašvaldībai brīvas formas iesniegumu par maksāšanas paziņojuma nosūtīšanu e-pastā. To var izdarīt arī portālā www.epakalpojumi.lv.

Dundagas novada pašvaldība pateicas visiem nekustamā īpašuma nodokļa maksātājiem, kas godprātīgi un savlaicīgi veic nekustamā īpašuma nodokļa maksājumus!

 

Daiga Muceniece,
nekustamā īpašuma nodokļa administratore

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
nodokļi
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com