Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Klāt nekustamā īpašuma nodokļa maksāšanas termiņš 13.11.2018. plkst. 08.23

Klāt nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas termiņš — 15. novembris. Lai iegūtu aktuālo informāciju par nekustamā īpašuma nodokli, izmantojiet portālu www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv.

NĪN maksātājam – juridiskai personai – mēneša laikā no NĪN maksāšanas pienākuma rašanās brīža  turpmākai saziņai ar NĪN administratoru ir jāpaziņo pašvaldībai sava elektroniskā pasta adrese.


Lai nekrātu papīru kaudzes un nepiesārņotu vidi, aicinām juridiskās un fiziskās personas – NĪN nodokļa maksātājus – pieteikties maksāšanas paziņojumu saņemt savā e-pastā. To var izdarīt portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Vai atsūtiet parakstītu iesniegumu pa pastu.


Nodokļa maksātāji var pieteikties saņemt atgādinājumu par nekustamā īpašuma nodokļa apmaksas termiņa tuvošanos e-pastā vai ar īsziņu uz mobilo tālruni. Pieteikties pakalpojumam portālā www.epakalpojumi.lv vai www.latvija.lv. Atgādinājuma vēstuli uz norādīto e-pastu izsūts septiņas dienas pirms maksāšanas termiņa, bet īsziņu — maksāšanas termiņa dienā.


 

Sintija Gāliņa,
pašvaldības nekustamā īpašuma nodokļa administratore,
sintija.galina@dundaga.lv, 63237856, 25446570.Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
nodokļi
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com