Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Turpinās ar Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansētā projekta «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Dundagā II kārta» 05.10.2018. plkst. 10.22

Kā jau iepriekš vēstīts, 2018. gada 21. martā SIA «Ziemeļkurzeme» ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru noslēdza līgumu par Eiropas Savienības Kohēzijas fonda līdzfinansējumu ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstībai Dundagas novada Dundagā.

Atbilstoši iepirkuma procedūras «Kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu paplašināšana Dundagā» rezultātiem 2018. gada 31. jūlijā ar SIA «Ostas celtnieks» tika noslēgts par būvdarbu veikšanu, savukārt atbilstoši iepirkuma procedūras «Būvuzraudzības pakalpojumi projektā «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Dundagā II kārta»» rezultātiem 2018. gada 21. augustā ar SIA «Firma L4» tika noslēgts līgums par būvuzraudzības veikšanu minētajā projektā.

Autoruzraudzības pakalpojumu atbilstoši 2018. gada 26. septembrī noslēgtajam līgumam nodrošinās SIA «Ekolat».

Projekta «Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Dundagā II kārta» mērķis ir attīstīt un uzlabot ūdenspagādes un kanalizācijas sitēmas pakalpojumu kvalitāti un nodrošināt pieslēgšanās iespējas, vienlaikus uzlabojot vides kvalitāti un nodrošinot iedzīvotājus ar normatīvu prasībām atbilstošu dzeramo ūdeni. Projektā izbūvēs jaunu 3,19 km garu kanalizācijas tīklu, jaunu 0,81 km garu kanalizācijas spiedvadu, trīs jaunas kanalizācijas sūkņu stacijas un jaunu 1,1 km garu ūdensvada tīklu, nodrošinot, ka izbūvētajam kanalizācijas tīklam varēs pieslēgties 208 iedzīvotāji, bet ūdensvada tīklam — 64 iedzīvotāji.

 Andrejs Bāliņš

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
ūdensprojekts
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com