Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Tūrisma uzņēmēju tikšanās ar dažādu nozaru pārstāvjiem 28.02.2023. plkst. 08.33

Ielūdzam uz kopīgu tikšanos – informācijas apmaiņu starp tūrisma uzņēmējiem un dažādu jomu pārstāvjiem. Tikšanās plānota 20. martā plkst. 11.00 kinoteātrī «Auseklis» (Talsi, K. Valdemāra 17a). 

Tikšanās reizē plānots sniegt informāciju par vairākiem tūrisma nozarei nozīmīgiem jautājumiem – ziņosim par Talsu novada tūrisma attīstības plāna 2022.–2025.gadam izpildi pārskata termiņā un tuvākā laika plāniem, tai skaitā, par Mājas kafejnīcu dienām un Pankūku nedēļu, par Talsu novada zīmolvedību, noteikumiem un kārtību attiecībā uz ceļu zīmēm, saistošajiem noteikumiem reklāmas objektu un informācijas zīmju uzstādīšanai Talsu novadā, Dabas aizsardzības pārvaldes apsaimniekotajiem objektiem un to pārvaldību, sniegsim informāciju par to, kas notiek ar oficiālajām izejām uz jūru un  graustu situāciju novadā, par citiem aktuālajiem jautājumiem. Par precīzu programmu informēsim, tuvojoties pasākumam mājas lapā www.visittalsi.com

Pasākumā piedalīsies Talsu novada domes vadības pārstāvji, Talsu novada pašvaldības izpilddirektors, lielākā daļa novada pilsētu un pagastu pārvaldnieki, Kultūras un sporta attīstības nodaļas, tūrisma informācijas daļas un tūrisma informācijas centru pārstāvji, sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas, būvvaldes, attīstības un plānošanas nodaļas, īpašumu un vides aizsardzības nodaļas un citi pašvaldības pārstāvji, Dabas aizsardzības pārvaldes Kurzemes reģionālās administrācijas Administratīvās daļas pārstāvis, kā arī plānojam piesaistīt citus speciālistus.

Pieteikšanās elektroniski līdz 16. martam: https://forms.gle/SYRPytriGTRacKig9 vai zvanot 26469057.

Sev aktuālos jautājumus lūdzam iesūtīt līdz 6. martam e-pastā: liva.make@talsi.lv, lai vajadzības gadījumā varam piesaistīt speciālistus, sagatavot informāciju un atbildes. Tāpat lūdzam informēt, ja nav iespēja piedalīties klātienē, bet vēlies noklausīties informāciju, jo šobrīd tiek meklēti risinājumi, lai nodrošinātu attālinātās klausīšanās iespēju.

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
tūrisms
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com