Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Triki, balonu zobeni un draudzība 04.11.2019. plkst. 09.37

31. oktobra pēcpusdienā uz bērnu dienas centra Mājas 15. jubileju bija sapulcējies krietns pulks bērnu – ap sešdesmit.

Pusapaļā dzimšanas diena tika nosvinēta kopā ar Talsu Vēstu žurnālisti Aigu Naudiņu, fotogrāfu Edgaru Lāci un klaunīti Pendeli – galveno svinību vadītāju. Pēc kopīgā skaitāmpantiņa, kas apliecināja, ka centriņā ir gan bērnu kājas, gan rokas, gan arī sirdis, viņu uzdevums bija atbildēt uz dažādiem jautājumiem par Mājām. Bērni, piemēram, zināja, kas attēlots uz viena no centriņa paklājiem un kādā krāsā ir mūsu vienīgā florbola bumbiņa. Visāķīgākais izrādījās jautājums par to, kur paslēpts sintezators. To uzminēja tikai fotogrāfs Edgars. Nez kā viņš to zināja? Vērīgākie un veiksmīgākie tika pie uzlīmēm ar smaidiņu.

Klaunītes Pendeles vadībā bērni piedalījās dažādos trikos un kārtīgi izdejojās. Viņa ar triku palīdzību, iesaistot arī trīs mājiniekus – Lienīti, Rūtu un Tomu –, uzskatāmi atklāja, ko nozīmē draudzība un būt draudzīgiem. Un tad visi – aidā! – devās ārā, kur pierādīja, ka prot būt draudzīgi, meklējot un pa vairākiem kopā atnesot atrastās kastes, kurās  paslēpti dārgumi, kas izrādījās balonu zobeni.

Kad Pendele iedarbināja burbuļpūšamo mašīnu, bērni, vicinot zobenus, priecīgi cīnījās ar ziepju burbuļiem. Tādi sīkumi kā peļķes un dažas lietus piles nevienu netraucēja.

Svinību noslēgumā kopīgi tika nopūstas 15 svecītes, kas rotāja svētku kliņģeri, un tas ar gardu muti tika notiesāts. Kad Pendele jau bija devusies ceļā, Māju virtuvē tika atrasts viņas sarkanais klauna degungals. Tas – uz atgriešanos! Sirsnīgs paldies viņai par bērnu iepriecināšanu!

Pateicība par palīdzību svētku sagatavošanā arī Zintai Ķierpei, Lenvijai Jānbergai un Jolantai Anzenavai.

Diāna Siliņa,
bērnu dienas centra
Mājas vadītāja

Edgara Lāča foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Bērnu dienas centra «Mājas» 15. jubilejā

Atslēgvārdi
bērni
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com