Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Tikšanās par jaunā Talsu novada ģerboņa metiem 27.06.2022. plkst. 14.05

28. jūnijā 18.00 Talsu Tautas nama Tornīša zālē aicinām uz tikšanos par jauno Talsu novada ģerboni. Tikšanās laikā prezentēs iedzīvotāju aptaujas par jaunā novada simboliem un vērtībām rezultātus un tiks apspriedīs izstrādātos jaunā ģerboņa metus.

Talsu novada ģerboņa izstrādi veic heraldiskie mākslinieki Ilze Lībiete un Juris Ivanovs, kuri daudzu gadu laikā radījuši vairāk nekā divas trešdaļas Latvijā reģistrēto ģerboņu. Māksliniekiem ir bagāta pieredze gan pašvaldību, gan dažādu organizāciju, gan atsevišķu dzimtu ģerboņu izveidē.

28. jūnijā tikšanās laikā I. Lībiete un J. Ivanovs prezentēs izstrādātos četrus novada ģerboņa metus un pastāstīs par to izveides gaitu. Pirms tam tiks sniegta informācija par iedzīvotāju aptaujas par jaunā novada simboliem un vērtībām, ko organizēja Talsu novada pašvaldība, rezultātiem.

Tikšanās pārraidīs arī Talsu novada pašvaldības Facebook.com kontā (@Talsu novads), nodrošinot iespēju sekot tai līdzi attālināti.

Pēc iedzīvotāju tikšanās Talsu novada pašvaldība organizēs iedzīvotāju aptauju, piedāvājot izteikt atbalstu kādam no četriem mākslinieku izstrādātajiem ģerboņa metiem, bet pēc rezultātu apkopošanas šis jautājums tiks skatīts Talsu novada domes komitejās un domes sēdē.

Jauno Talsu novada ģerboni plānots reģistrēt līdz gada beigām.

Pagājušā gada 1. jūlijā stājās spēkā administratīvi teritoriālā reforma, apvienojot agrākos Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadus. Saskaņā ar Administratīvo teritoriju un apdzīvoto vietu likumu un Talsu novada domes lēmumu, Talsu novada pašvaldība no 1. jūlija kā Talsu novada ģerboni uz laiku līdz Talsu novada ģerboņa apstiprināšanai izmanto mazo valsts ģerboni.

Talsu novada domes deputātu vairākums atbalstīja jauna Talsu novada ģerboņa izstrādi, lai radītu jaunā novada iedzīvotāju vienojošu ģerboni. Sekmīgai procesa norisei tika izveidota darba grupa, kas apvieno dažādus speciālistus no bijušajiem Talsu, Dundagas, Rojas un Mērsraga novadiem.

 
Uz tikšanos!

 

Inita Fedko,
Talsu novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļas vadītāja

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com