Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Tikšanās ar divām kolorītām Ances dāmām 14.02.2020. plkst. 08.04

Dundagas bibliotēka ceturtdien, 27. februārī dienas viducī, plkst. 14.30, aicina uz tikšanos ar divām interesantām viešņām no Ances.

Tiksimies ar filmas «Mazbānīša līnija Ventspils – Dundaga 1934.–1962. gads» veidotāju Selgu Puriņu. Filma skatītājus aizved atpakaļ 20. gadsimtā, Ziemeļkurzemē, kur šī līnija bija milzīga dzīves sastāvdaļa dažādu ciemu ļaudīm. Filma tapusi sadarbībā ar Ventspils novada domi.

Otra viešņa būs Gunta Grietēna, kuras dzejas grāmatas «Manas zemes elpa» atvēršanas svētki Ancē notika pavisam nesen —4. janvārī. Kā liecina Selgas Puriņas 14.01.2020. publikācija izdevumā «Ventspils Novadnieks», tas ir bijis liels pārsteigums visiem anceniekiem. Grāmata sanākusi vizuāli ļoti pievilcīga un dzejā skartas mums visiem tik tuvās tēmas — pieķeršanās dzimtajai zemei un vecāku mājām, paaudžu saikne, dabas skaistums visos gadalaikos...

Guntas bērnība un skolas gadi aizritējuši Dundagā. Šeit pabeigta pamatskola (8 klases), pirmā klases audzinātāja bijusi Rita Zauere. Mājas «Meļķi» gan vairs neesot, nodegušas. Guntas kundze (dz. uzvārds — Treize) dzīvojusi lielā divstāvu ēkā pie vecā Nevejas ceļa. Kopā 8 ģimenes pa abiem stāviem. Pēc skolas beigšanas sākusi strādāt Ances skolas virtuvē un šī ir viņas pirmā un arī vienīgā darba vieta.

Dzejoļu grāmata izdota par privātajiem līdzekļiem un pasākuma laikā to varēs iegādāties, cena 7 eiro.

 

Aicinām uz tikšanos ikvienu interesentu!

 

Ruta Emerberga,
Dundagas novada Centrālās bibliotēkas vadītāja


 

 

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
bibliotēka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com