Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Tikšanās ar aizrautīgu pasaules apceļotāju un vairāku grāmatu autoru Pēteri Strubergu. 27.10.2017. plkst. 12.50

Tikšanās Dundagas bibliotēkā 7.novembrī plkst.17:00.

Tikšanās laikā būs iespēja virtuāli pabūt tādās tālās un eksotiskās zemēs kā Austrālija, Jaunzēlande, Tibeta, Indija, Venecuēla un Peru – skatīt košas bildes, aptaustīt savām rokām oriģinālus suvenīrus, uzzināt daudz interesanta par citu tautu kultūru, vēsturi, tikumiem un tradīcijām, tajā skaitā par mūsu leģendāro novadnieku - dēkaini Arvīdu Blūmentālu, ar kuru Pēteris Strubergs ir ticies klātienē.

Pēteris Strubergs dzimis – Rīgā, Pārdaugavā, 1945. gada 6. martā. Pareizticīgais latvietis. Skolas laikā nodarbojies ar vieglatlētiku un boksu. Beidzis Rīgas 51. vakara maiņu vidusskolu un Rīgas Politehniskā institūta elektroenerģētikas fakultāti. Strādājis Latvijas enerģētikas un elektrifikācijas pārvaldē, sporta biedrībā „Daugava”, Latvijas Olimpiskajā komitejā, savienībā „Latvijas ceļš” un Latvijas Hipotēku un zemes bankā. Piedalījies Rīgas HES un Rīgas TEC-2 celtniecībā un Latvijas Olimpiskās komitejas darba atjaunošanā. Palīdzējis organizēt Latvijas sportistu delegāciju braucienus uz Albervilas un Barselonas Olimpiskajām spēlēm, kā arī SOK prezidenta H.A.Samaranča uzņemšanu Rīgā. Darbojies Latvijas Tautas frontē un 1991. gada barikāžu dienās Doma laukumā apsargājis Radio māju.
Rakstījis dzejoļus, humoreskas un ceļojumu aprakstus. Publicējies „Asajā slotā”, „Dadzī”, „Zvaigznē”, „Mājas viesī” un citos preses izdevumos.”

Šādu informāciju par Pēteri Strubergu varam izlasīt grāmatā „Latvijas leģendas : Par cilvēkiem, kas dara Latviju labāku” (2011)

Aicināts ikviens interesents!

 

Ruta Emerberga

 

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
kultūra
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com