Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Talsu novadā ieradušies pirmie cilvēki no Ukrainas 04.03.2022. plkst. 16.06

Talsu novadā ieradušies pirmie cilvēki no Ukrainas: desmit personas, no kurām seši ir bērni. Šie cilvēki ir izmitināti un atrodas drošībā, un darbu ar viņiem sācis Talsu novada sociālais dienests.

Talsu novada pašvaldība atgādina, ja vēlies sniegt palīdzību cilvēkiem, kuri no Ukrainas ieceļojuši Talsu novadā, tad sazinies ar Talsu novada pašvaldības policiju. Pašvaldības policija strādā visu diennakti, līdz ar to ikviens, kurš vēlas piedāvāt palīdzību, var zvanīt jebkurā diennakts laikā pa dežūrtālruni 26132701. Pašvaldības policija fiksēs zvanītāja sniegto informāciju un nodos to tālākai rīcībai pašvaldībai.

Ikvienam ir iespēja iesaistīties palīdzības sniegšanā arī citādi, piemēram, piedāvājot izmitināšanas vai nodarbinātības iespējas.

Ja cilvēki no Ukrainas ieradušies pie radiem, draugiem vai paziņām Talsu novadā, tad šī informācija ir jānodod vai nu pašvaldības policijai (dežūrtālruni 26132701), kas tālāk nodrošinās to iesniegšanu robežsardzē, vai arī jāsazinās ar robežsardzi pa diennakts tālruni 67913569 vai 67913568.

Jana Biezā un sociālais dienests aicina līdzcilvēkus līdz 11. martam ziedot ilgi uzglabājamus pārtikas produktus, piemēram, sausās zupas un biezeņus, konservus, zupas burkās, tēju, kafiju, cukuru, dažādus putraimu veidus un pārslas, eļļu, arī konservējumus vai ievārījumus. Tāpat ļaudis aicināti ziedot higiēnas preces un vienreizlietojamās autiņbiksītes.

Ziedojumus lūdzam nogādāt uz Daudzfunkcionālo centru Zvirgzdos („Zvirgzdu pansija”, Zvirgzdi, Laidzes pagasts).

Ukraiņu cilvēkiem, ierodoties Talsu novadā, būs arī citas nepieciešamības, ko nav iespējams ilgi uzglabāt vai arī šobrīd paredzēt, tāpēc ļaudis var ziedot arī finanšu līdzekļus (biedrība BALOŽU PASTS, bankas konta numurs LV58HABA0551040981861, a/s „Swedbank”, maksājuma mērķis: Ukrainas bēgļu atbalstam).

Talsu novada pašvaldība vērsīsies pēc atbalsta pie iedzīvotājiem, ja Ukrainas bēgļiem būs nepieciešama cita veida palīdzība, kas nodrošināma ar sabiedrības iesaisti.

Inita Fedko

Dalies ar šo rakstu:
Atslēgvārdi
palīdzība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com