Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Talkas Mazirbē 10.06.2016. plkst. 11.39

7.  V rīts Mazirbē aizsākās ļoti rosīgs. Tika meklētas ķeras, grābekļi un citidarba rīki, jo biedrība «Randalist» organizēja talku. Gribējām, lai mūsu ciemā ir par kādu sakoptāku vietu vairāk, tāpēc nolēmām talkot pie lielā krustojuma, kur posām aizaugušo ceļa malu. Darbi ritēja pilnā sparā, pļāvām, grābām, atbrīvojamies no nederīgiem krūmiem, stikla pudelēm un cietiem atkritumiem. Talkotāju pulciņš bija pietiekami liels, tāpēc diezgan ātri sākām saskatīt vēlamo rezultātu. Uz sakoptā laukuma goda vietā likām ziedu laivu, kura ar savu krāšņo ziedēšanu priecēs visu vasaru.

Lielu paldies sakām Aldonam Zumbergam, kurš braucot garām apstājās un mēs lūdzām vai nevarētu palīdzēt novest sagrābto zāli. Uz šo lūgumu nedomājot atsaucās. Tik pat lielu paldies sakām «Brausku» saimniekam Aināram Šimpermanim, kurš atbrauca ar traktoru un izcēla zemē ieaugušu betona stabu.

Ieceri realizējām un nu ciems var lepoties, ka kļuvis vēl sakoptāks. Pēc labi padarīta darba kurinājām ugunskuru, cepām desiņas un draudzīgi pavadījām laiku.

Lielu paldies sakām visiem, visiem, kuri atrada laiku un nesavtīgi nodevās darbam, jo viens jau nav darītājs, tikai kopā mēs esam spēks.


Biedrība «Randalist» neapstājas un drosmīgi virzas uz priekšu. Sekoja turpinājums 7. V talkai — 29. V pēcpusdienā atkal atlocījām piedurknes un ķērāmies pie darba. Darba teritorija turpat Kolkas–Ventspils šosejas malā pie Mazirbes krustojuma, tikai šoreiz ceļa otra puse. Sakopjamais gabals bija krietni aizaudzis, tāpēc nodarbināti bija visi, kas ieradās.

Šādiem sakopšanas darbiem pats galvenais un pirmais solis ir pļaušana. Tas mums reizēm liek padomāt, kur atkal dabūsim pļāvēju, jo ne katrs grib ar saviem personīgajiem trimmeriem strādāt sabiedriskā kārtā. Tāpēc lielu paldies sakām saviem uzcītīgajiem pļāvējiem Ralfam Kandim un Jēkabam Zambergam. Ceram uz atsaucību, ka viņiem pievienosies vēl kāds.

Šo vietu varām pielīdzināt mājai, jo mājas vizītkarte ir priekšnams. No tā sakoptības rodas pirmais iespaids par vietu. Šeit ir tāpat, ciema robeža ir kā ciema priekšnams, kas tagad lepojas ar sakoptību un aicina ikvienu iekšā.

Priecē tas, ka ir novērots, ka garāmbraucēji pievērš savu uzmanību un grib pie ziedu laivām nofotografēties. Tas liecina par to, ka mūsu ieguldītais darbs nes augļus.

Paldies visiem, mūsu palīgiem, kuriem nav vienaldzīgs mūsu ciems un kuri piedalās tā sakopšanā. 

 

Biedrība «Randalist»

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Talka Mazirbē 7. V

Talka Mazirbē 29. V

Atslēgvārdi
talka
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com