Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Svētku koncerts Kolkā 24.04.2017. plkst. 12.51

4. maijā plkst. 14.00 Kolkas tautas namā par godu Latvijas Republikas neatkarības deklarēšanas gadadienai koncertprogramma «Satikšanās».

Programmā: Latvijas Nacionālā teātra aktieris, Latvijas Nacionālās operas un baleta tenors Juris Jope un ģitārists Linards Šveklis  ar Raimonda Paula dziesmām un Imanta Ziedoņa dzeju. Ieeja brīva.

 

Klausoties duetā, kur savijas balss un ģitāras skaņas, iespējams sadzirdēt vissīkākās skaņas nianses un visintīmāko vēstījumu, izbaudīt katru izdziedāto vārdu un izskanējušo noti. Ģitāras un balss muzikālais repertuārs ir teju neierobežots un kā pirmo savu kopdarbu Juris Jope un Linards Šveklis skatītājiem piedāvā koncertprogrammu «Satikšanās». Tā ir vieta, kur tiekas labi zināmas vai sen aizmirstas Raimonda Paula melodijas ar Imanta Ziedoņa dzeju: «Es tev savu dvēseli», «Saulrietiņa dzīvībiņa», «Meitene ar kallu ziediem», «Upē naktī» un citas izjustas, emocionāli piepildītas kompozīcijas.
Kā uzsver pats mākslinieks Juris Jope: "Šo divu dižgaru mijiedarbība ir kas īpašs un man ir liels prieks tam tuvoties. Esmu izveidojis sev tuvu programmu, kas sevī ietver gan Imanta Ziedoņu dzejas lasījumu, gan Raimonda Paula dziesmas ar Imanta Ziedoņa dzeju.

Dalies ar šo rakstu:
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com