Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Svētki bērnudārzā 04.12.2018. plkst. 10.34

Svētku svinēšana sanāk prieka pilna, ja tev ir apkārt labi draugi un palīdzīgas rokas. Latvijas simtgades svētku nedēļa pirmsskolas izglītības iestādē «Kurzemītē» bija uz visiem 100, kā saka. Veselu nedēļu, katra diena bija piepildīta un svētku noskaņu raisoša.

Pirmdien atklājām izstādi «Dāvana Latvijai», izstādei darbus darināja bērnu un vecāku čaklās rokas. Paldies par sadarbību!

Otrdien jau agri no rīta sagaidījām ciemiņus no Rīgas. Iluzionistu apvienība «Abrakadabra» piepildīja bērnu sirdis ar maģiju, prieku jautrību visai dienai. Trešdienas pēcpusdienā nepacietīgi pukstošām sirsniņām bērni gaidīja savus senos draugus, aktīvos jauniešus no Dundagas Brīvā laika pavadīšanas centra, lai kopā īstenotu akciju «Cimdotā Latvija». Bērnu priecīgās sejas un nenogurdināmā vēlme darīt vēl un vēl mudināja jauniešus un Brīvā laika pavadīšanas centra meitenes Santu un Ievu apsolīt, ka decembrī atkal mūs apciemos, lai kopā paveiktu skaistas lietas un labus darbus.

Ceturtdien pirmsskolas izglītības iestādē «Kurzemītē» smaržoja kā vislabākajā maiznīcā. Iztēlojieties, milzu bļodā rūgst ar mīlestību iemīcīta mīkla, katrā grupiņā mazuļu veiklie pirkstiņi veido mīklas burtiņus... Rezultāts? Smaržīgi gards kliņģeris «Latvija».

Nedēļu noslēdzām ar lustīgu dzimšanas dienas ballīti ar latviešu tautas rotaļām, dziesmām un dejām. Daudz laimes Latvija, no visas sirds Tev vēlreiz vēl mazie dundadznieki!

Rudīte Baļķīte,
pirmsskolas izglītības iestādes «Kurzemīte» vadītājas vietniece izglītības jomā

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Latvijas simtgades svētku nedēļā bērnudārzā

Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com