Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sveiciens radošajiem! 11.10.2019. plkst. 13.07

Piedāvājam jums brīnišķīgu iespēju veidot sadarbību ar projektu www.latvijaradits.lv — izvietot informāciju un reklāmu par savu ražoto preču vai sniegto pakalpojumu klāstu šajā portālā bez maksas!

Projekts atbalsta sociālo uzņēmējdarbību un individuālos darba veicējus ar īpašām vajadzībām, interneta platformā piedāvājot vairākas iespējas informācijas saturam.

Radītajā sadaļā www.koparadits.lv lietotāji tiek aicināti iepazīties ar produkciju, iegādāties to, izmantot sniegtos pakalpojumus un atbalstīt cilvēkus, kuri diendienā rūpējas par to, lai pasaule kļūtu labāka.

Informācija, kura tiek publicēta sadaļā «Kopā radīts», ir atrodama un darbojas visā projektā — arī galvenajā meklētājā «Latvijā radīts» pirmajā lapā kopā ar citiem Latvijas uzņēmumiem un to piedāvājumiem.

Mūsu mērķis ir neatdalīt un nešķirot nevienu, bet tieši otrādi — integrēt sabiedrībā to līdzcilvēku daļu, kas nevar atļauties maksāt par sava radītā meistardarba reklāmu, kā rezultātā ir daudz grūtāk sasniegt savu mērķauditoriju — tos, kuri varētu būt ieinteresēti konkrētajā precē vai pakalpojumā.

Rakstiet mums uz e-pasta adresi: soc@latvijaradits.lv, vēstulē norādot savu kontaktinformāciju, sazināsimies ar katru no jums individuāli!

Ilze Grīntāle,
SIA «Laima LV» valdes locekle

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie faili
Preses paziņojums
Atslēgvārdi
palīdzība
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com