Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

Sudrabs Japānā! 02.05.2018. plkst. 10.24

26. aprīļa ceturtdiena Dundagas Mākslas un mūzikas skolā iesākās ar priecīgām ziņām — saņēmām sūtījumu no Japānas.  25. Starptaustiskajā Pasaules bērnu zīmējumu konkursā, ko rīko asociācija IE-NO-HIKARI, Dundagas Mākslas un mūzikas skolas 1. klases audzēkne Amanda Ksenija Dmitrijeva ieguvusi Sudraba godalgu ar 8 gadu vecumā zīmēto zīmējumu «Iepirkšanās sestdienas rītā». Amandas skolotāja ir Dace Čodera.

Šogad konkursam iesūtīti 19 173 mākslas darbi no 82 pasaules valstīm. Bērnu zīmējumus vērtēja žūrija: Hirosi Kamijo — Tokijas Modernās mākslas muzeja ģenerāldirektors, Jukio Umehara – Tokijas Nacionālās Tēlotājmākslas un Mūzikas universitātes profesors, Naoki Mizusima — profesors no Tokijas Svētās sirds universitātes, Masato Ono — Japānas Mākslas izglītības skolotāju federācijas priekšsēdētājs un Masako Yuki — mākslas bilžu grāmatu autore. Konkursa tematika bija lauksaimniecība, daba, cilvēki un ģimene. Darbu izmērs ir tuvu A2 formātam — 728 mm × 515 mm.

Rudenī uz Japānu nosūtījām 12 jauno dundadznieku darbus. Mūsu mākslinieki, skolotājas Daces Čoderas audzēkņi — Alīna Stumbiņa, Inese Rozenberga, Vilis Čoders, Hanna Karlīna Burnevica, Loreta Anzenava, Amanda Ksenija Dmitrijeva un skolotājas Sandras Dadzes audzēkņi: Kristīne Reinholde, Emīls Niks Mauriņš, Kārlis Ģērmanis, Kristīne Bumbiere, Kristīne Emerberga un Alise Tīna Sula bija radošās Dundagas vēstnieki tālajā Japānā.

Apsveicam Amandu ar panākumiem!  Šī uzvara krāso Dundagas Mākslas un mūzikas skolas ikdienu un dod iedvesmu jauniem sasniegumiem!

Skolotāja Dace Čodera

   

   

  

 

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotie attēli
Atslēgvārdi
skola, DMMS, māksla
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com