Lietotāja profils

Lai pieteiktos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com

«Sporto Dundagā 2016» 15.08.2016. plkst. 15.30

Jau 15. reizi Dundagā notika sporta svētki, kuru iedibinātājs ir Edvīns Klēvers. Ilggadējais sporta skolotājs saņēma domes pateicības rakstu, bet komandas sarindojās šādi: pirmā ar 13 punktiem 13. bloks, tālāk ar 15 punktiem 10. un draugi, Kaļķi (18), Pienotava (24) un Kiš-miš (26).

Domes priekšsēdētāja vietniece Andra Grīvāne, sveicot sacīja: visi klātesošie jau ir uzvarētāji. Taisnība, jo drūms sēņu lietutiņš grasījās visu pārvērst ūdenssportā...

Mazliet aprunājos ar mūsu sporta patriarhu E. Klēveru. Viņš atcerējās, kā sporta svētki aizsākušies ar nolūku iesaistīt dažādus uzņēmumus. Iespējams, ka laika gaitā mainītais nolikums uzrunā vairāk sportot gribētāju. Pirmajos gados dominēja nopietnie sporta veidi. Edvīns uzskata, ka to īpatsvaru nevajadzētu mazināt. Šoreiz sacensības tiešām aizrāva gan dalībniekus, gan skatītājus, jo līdzsvarojās sportiskais ar izklaidējošo. Azartiski komandas sacentās trīskāju futbolā, volejbolā ar lielo bumbu un ūdens pārliešanā.

Rezultāti. Uzvarētāji, 13. bloks (Gatis Sudmalis, Andris Dolgonovs, Klāvs Cirvelis, Ernests Salcevičs, Arnis un Māris Neparti, Francis Blūmentāls, Andžela Lepere, Anete Kinčus, Uldis Kārklevalks, Miks un Rihards Ratkeviči, Aldis Avotiņš, Linda Pintāne, Kate Bēnīte, Emīls Sticers, Artūrs Jaunskungs) ieguva pirmās vietas makšķerēšanā, ūdens liešanā, tāllēkšanā, basketbola metienos un dalītu 1.–3. vietu nūju vilkšanā, bija otrie volejbolā, veiklajos pirkstiņos un siena talkā, trešie veiklības stafetē un spēka pārbaudē. 10. un draugi bija labākie volejbolā, siena talkā, trīskāju futbolā un dalītā 1.–3. vietā nūju vilkšanā, otrie tāllēkšanā, veiklības stafetē un bosu cīņās, trešie ūdens liešanā, veiklajos pirkstiņos un basketbola metienos. Kaļķi bija pārāki veiklajos pirkstiņos, veiklības stafetē un bosu cīņās, otrie futbolā, trešie tāllēkšanā un siena talkā. Pienotava dalīja 1.–3. vietu nūju vilkšanā, bija otrie makšķerēšanā, ūdens liešanā, basketbolā un spēka pārbaudē. Kiš-miš triumfēja spēka pārbaudē un bija trešie volejbolā, futbolā un bosu cīņās.

A. Grīvāne arī atgādināja citus pēdējā laika sportiskos panākumus: pašvaldība ir saņēmusi pateicību par atsaucību Latvijas veselības nedēļā, kurā piedalījās Dundagas vidusskolas un Kolkas pamatskolas audzēkņi un arī pieaugušie — nūjojot. Esam ieguvuši 2. vietu mazo novadu grupā un naudas balvu sporta inventāra ieguvei!

Iepriecinājuši ielu vingrotāji. Dāvim Vērdiņam push up king sacensībā 2. vieta Grīziņkalnā un 3. vieta Ghetto games sacensībās Ventspilī, turpat 3. vieta arī Madarai Rudgalei. Dāvis, Madara Roberts Karelovs un Linda Freiberga Ķegumā piedalījās Stipro skrējienā, debijas reizē iegūstot 113. vietu 460 vienību vidū. Talsu novada sporta spēlēs 1. vieta dambretistiem Mārim un Mārcim Mitleriem un makšķerniekiem Jānim Blūmentālam, Modrim Zingnikam un Gatim Sīpolam, trešie — volejbolisti Kaspars Kristiņš, Andis Švāģeris, Krists Dambergs un Kristaps Šepte, kā arī šahisti Alnis Auziņš un Aldis Sīpols. Latvijas olimpiādē Valmierā mūsu novadu pastāvēja pludmales volejbolisti Didzis Kārkliņš un Kristaps Bolšings, bet šosejas riteņbraukšanā — Jānis Āboliņš.

Paldies domei par atbalstu, Aigai Ūdrei par rīkošanu, tiesnešiem ar Arvi Heniņu priekšgalā un lietum, kas dienas gaitā mitējās!

Alnis Auziņš

Madaras Enzeles foto

Dalies ar šo rakstu:
Pievienotās galerijas
Sporto Dundagā 2016

Atslēgvārdi
sports
Komentāri
Komentēt var tikai reģistrēti lietotāji.
Lai ielogotos sistēmā, izmanto kādu no sociālajām pasēm:
draugiem.lv twitter.com facebook.com